Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha borzasztoan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha borzasztoan beleszerettem a tanaromba?

Figyelt kérdés
Tizedekis lany vagyok,es nem reg egy uj irodalom tanar jott az osztalyunkba.Mar az elso oratol kezdve tetszett,de csak kesobb alakult szerelemé.Egyszeruen rabul ejtett a lelke,es a csodalatos szemelyisege,es mind emelett nagyon helyes is.Szerintem en is szimpatikus vagyok neki hiszen tudja mennyire rajongok az irodalomert,a versekert,es a konyvekert.Az orajan mindig nagyon figyelek bar meg megszolalni nem nagyon mertem.Amikor meglatom a szivem vadul elkezd kalapalni,mar a baratnoim is eszrevettek.Ő 30 eves,nincs se baratnoje,se felesege,se gyereke.Honnan derithetnem ki hogy en tetszem-e neki? Lehetne ennek jovoje mint kapcsolat? (Persze erettsegi utan miutan elmentem a sulibol)?.Hogy erjem el hogy nokent tekintsen ram? Negativ,rosszindulatu,gonosz velemenyeket nem kerek.Esetleg ha valakinek van,vagy tud ilyen helyzetekrol torteneteket,annak is orulnek!

2016. okt. 14. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hat azert eleg fiatal vagy hozza kepest,es ha mondjuk ossze is jonnetek gondolj bele az ido telik o idosodik bizonyara latszani is fog te meg fiatal vagy nem lenne hosszutavu,inkabb felejsd el ismerkedj veled egykoruval.
2016. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, el fog múlni... :)

"Egyszeruen rabul ejtett a lelke,es a csodalatos szemelyisege" - ez lehetetlen, ugyanis nem ismered sem a lelkét, sem a személyiségét. Ez nem szerelem, ezt fellángolásnak hívják. Elmúlik, hamarabb, mint gondolnád. ;)

2016. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó reggel,szépeket álmodtál?Vigyázz leh ugyoz a fa....
2016. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod, hogy egy NORMÁLIS felnőtt fèrfi bukik a kislányokra? -.-

Szerinted amikor tele van az ország 25-30 èves jó nőkkel, akkor pont egy kislány fog neki kelleni? O.o

2016. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borzasztoan szeress ki belole
2016. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!