Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a férjem gyerekkori barátjába, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek me bántsatok... Nagyon lelkiismeretfurdalásom van, pedig semmi nem történt köztünk, de egyszerűen vibrál a levegő köztünk, ezt ő is érzi. Egyértelmű jeleit mutatja, hogy hasonlóan érez. Én se, ő se beszéltünk még róla egymásnak... Szóval szeretem a férjemet, de annyira jól esik ez a flört vele,viszont valahogy ki kell őt verneM a fejemből, mert sokszor azon kapom magam hogy rá gondolok, álmodok vele... Ezt nagy szemétségnek tartom a férjemmel szemben... Nem szeretném megbántani, megcsalni sem, főleg nem a legjobb barátjával. Az hogy ne találkozzunk nem megoldható, kb. Minden nap, de max minden 2. Nap találkozunk, együtt dolgoznak, beugrik egy kávéra stb... Egyébként neki is van barátnője, igaz csak 2 hónapja... És ha ott ül mellette akkor is flörtöl velem...
2016. júl. 6. 08:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"És ha ott ül mellette akkor is flörtöl velem..."


nem tisztességes ez a srác, ha direkt kikezd a legjobb barátja nőjével, veled... és érzelmileg megcsalja az új barátnőjét, téged meg kényelmetlen helyzetbe hoz.

a helyedben ez engem kiábrándítana elég gyorsan belőle.

2016. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős! Elég jellemtelen fickó egyébként, ha ebbe belegondolsz talán hamarabb elmúlik a rózsaszín köd.
2016. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van!


Gondolj arra, hogy a férjed ezerszer jobb ember, és hogy neked a világért sem kellene ilyen pasi. Az érzéseknek nem lehet parancsolni, na de ez pasi egy se..fej, nehogy már miatta bizonytalanodj el a kapcsolatodban!

2016. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a "barát" (ilyen barátokról mentsen meg az isten) hibája. Te ugyanúgy flörtölsz vele, szóval te is pont ugyanolyan vagy. Amúgy abba még nem gondoltál bele, hogy a férjed is észrevette ezt? Ha már mindenkinek feltűnt, gondolom ő se hülye. Nagyon gyorsan fejezd az egészet be, mert rövid időn belül rossz vége lesz.
2016. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ezeket én is észrevettem, de mint látható nem "szerettem ki " belőle.
2016. júl. 6. 09:13
 6/27 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Bocs,de belőlem ez inkâbb undort váltana ki,mint “szerelmet“( részedről sem szerelem,nehogy azt hidd)

Férjed barátja: nem barát,sunyi féreg,semmi sem szent neki.

A barátnője jelenlétében flörtöl,no comment...

2016. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nem rég lett vége egy 8 éves kapcsolatának, 1 éve kb... szerintem ez a csaj csak pótlék neki, nem az ő világa... nem is nézi sokba... de itt most nem is ez a lényeg, mert előadja ő hogy csak poénkodik, de ahogy rám néz érzem hogy nem poén ...
2016. júl. 6. 09:24
 8/27 anonim ***** válasza:
Ilyen ember kéne neked,aki csak pótlékként tart egy nőt? Én is kiábrándulnék emiatt.Gondolj a szép időkre a férjeddel.
2016. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, h szerelem inkabb csak a tiltott gyumolcs utani vagyakozas, es a tanacs az, h fekudj le vele. Ha nem teszed meg 7 ev is mukva is azon fogsz porogni, h mi lenne ha, vagy mi lett volna ha.


Persze, ebben benne van h kiderul es elhagy, neked kell merlegelni h megeri e. Ha ugy vagy vele h nem er ennyit, akkor nem volt szerelem, csak egy kosza vagy amit erdemesebb kihagyni, ha pedig megeri akkor nem is kerdes.


Hozzateszem, nem o lesz az elso es nem is az utolso az eletedben aki ilyet valt ki beloled, ez tapasztalat mint ahogy az is, h nem kell minden fellangolassal lefekudni.

2016. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Költőnő? ***** válasza:
Húha igazi Grál lovag. Együtt van vkivel akit igazából nem néz sokba... főnyeremény.
2016. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!