Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a férjem gyerekkori barátjába, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek me bántsatok... Nagyon lelkiismeretfurdalásom van, pedig semmi nem történt köztünk, de egyszerűen vibrál a levegő köztünk, ezt ő is érzi. Egyértelmű jeleit mutatja, hogy hasonlóan érez. Én se, ő se beszéltünk még róla egymásnak... Szóval szeretem a férjemet, de annyira jól esik ez a flört vele,viszont valahogy ki kell őt verneM a fejemből, mert sokszor azon kapom magam hogy rá gondolok, álmodok vele... Ezt nagy szemétségnek tartom a férjemmel szemben... Nem szeretném megbántani, megcsalni sem, főleg nem a legjobb barátjával. Az hogy ne találkozzunk nem megoldható, kb. Minden nap, de max minden 2. Nap találkozunk, együtt dolgoznak, beugrik egy kávéra stb... Egyébként neki is van barátnője, igaz csak 2 hónapja... És ha ott ül mellette akkor is flörtöl velem...
2016. júl. 6. 08:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

férjed nem szereted, hisz nem is tartod egyéniségnek.

flörttel (Ártalmatlannal!!!) nincs baj, de ez gáz.

amúgy szépen félrehívod és megmondod, hogy ne jöjjön minden másnap, mert neked kellemetlen és kész.


ja és növesszetek gerincet!

2016. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
szerintem attól hogy gondolok rá, nem csaltam meg szóval nem kéne így beszélni ( írni) vagy te soha nem néztél senki másra a férjeden, feleségeden kívül? ugyan már... a férjemet egyébként szeretem, nem tudom hol láttad hogy nem tartom egyéniségnek..
2016. júl. 6. 10:23
 13/27 anonim ***** válasza:

"szerintem attól hogy gondolok rá, nem csaltam meg..."


kérdező, olvass utána az érzelmi és lelki megcsalás kifejezéseknek... megcsaltad már!

2016. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
továbbra is csak azt tudom mondani hogy mindenki megnéz mást, belegondol milyen lehet vele.. jobb esetben nem látod többé és ki is megy a fejedből, de úgy hogy majd' minden nap jön, tetszik is, tudom hogy én is, és még flörtöl is velem, nyilván nem olyan egyszerű azt mondani hogy nem is gondolok rá.. ez zavar csak egyedül hogy a barátja, megcsalni így se úgy se fogom...
2016. júl. 6. 11:10
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

de. én is megnézem a jó pasikat a metrón, de ennyi.

nem vagyunk vakok.

de te meg az álszentet játszod itt...szánalmas vagy. unatkozol?

2016. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
miért lennék álszent? tudom hogy hiba amit csinálok(unk)...írtam is, hogy lelkiismeret furdalásom van, de azért ne aggasuk már rám a jelzőt, hogy egy lotyó vagyok, h megcsaltam a férjem, mikor nem...
2016. júl. 6. 11:57
 17/27 anonim ***** válasza:

Szerintem el kellene gondolkoznod a saját kapcsolatodon. Szerelmes voltál te valaha a férjedbe vagy csak szeretted? Sokszor azt látom, hogy jó pár kapcsolatban már ez hiányzott az elején is. Mert akkor észérvek alapján választ az illető, hogy ez jó ember, meg jó szülő lesz, de nem biztos, hogy később is ellen tud majd állni, amikor összehozza az élet egy számára nagyon szexi, vonzó egyénnel.

Nem tudom, hogy vannak-e gyerekeitek. Ha végiggondoltál mindent és úgy érzed máskor is előfordulhatna ez az eset mással, akkor szerintem érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy tényleg a megfelelő emberrel házasodtál-e (persze csak, ha nincsenek gyerekek).

2016. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én most teljesen komolyan kérdezem,


Miért nem fekszel le a férjed barátjával?

Szerintem ez a te életed, és ha szerelmes vagy a pasiba és te is tetszel neki...

Meg amúgy a házasságnak sincsen sok értelme így, ha titkon más férfira vágysz

2016. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
azért nem fekszem le vele, mert szeretem a férjemet, ezért is nem akarok belé ekkorát rúgni, hogy a legjobb barátjával keféljek... hosszútávon úgy se működne, mert amúgy nem vagyunk túlságosan egy hullámhosszon, de vonzódunk egymáshoz. amúgy nincs gyerekünk. de a férjemmel jó a házasságunk, nem akarom azért a pár szexért eldobni. azt meg nem bírnám ki, de szerintem ő sem, hogy megtörténik és ne mondjuk el...
2016. júl. 6. 12:22
 20/27 A kérdező kommentje:
egyébként biztosan sejti és bántja is a dolog, csak nem szól. ha hív az irodából hallom a hangján hogy szomorú, ha hazajön akkor viszont semmi baja, ha már nincs itt a barátja.
2016. júl. 6. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!