Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a férjem gyerekkori barátjába, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek me bántsatok... Nagyon lelkiismeretfurdalásom van, pedig semmi nem történt köztünk, de egyszerűen vibrál a levegő köztünk, ezt ő is érzi. Egyértelmű jeleit mutatja, hogy hasonlóan érez. Én se, ő se beszéltünk még róla egymásnak... Szóval szeretem a férjemet, de annyira jól esik ez a flört vele,viszont valahogy ki kell őt verneM a fejemből, mert sokszor azon kapom magam hogy rá gondolok, álmodok vele... Ezt nagy szemétségnek tartom a férjemmel szemben... Nem szeretném megbántani, megcsalni sem, főleg nem a legjobb barátjával. Az hogy ne találkozzunk nem megoldható, kb. Minden nap, de max minden 2. Nap találkozunk, együtt dolgoznak, beugrik egy kávéra stb... Egyébként neki is van barátnője, igaz csak 2 hónapja... És ha ott ül mellette akkor is flörtöl velem...
2016. júl. 6. 08:24
1 2 3
 21/27 Költőnő? ***** válasza:
Egy élmény lehet a társadnak lenni.
2016. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
ha nem az öribari lenne, már rád a rúdján ugrálnál.
2016. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
nem hiszem... lett volna már alkalmam a 7 év házasságunk alatt, hogy megcsaljam mégsem tettem ;)
2016. júl. 6. 13:18
 24/27 anonim ***** válasza:

Amúgy azt sem értem, hogy a férjed miért elégszik meg egy ilyen "legjobb" baráttal, aki nyíltan nyomul a feleségére, meg még rosszul is érzi magát, ha a barát jelen van...

Lehet neked kéne beszélni a férjeddel, hogy észrevetted, hogy bejössz a barátjának és jobb lenne, ha nem hívná át hozzátok, mert téged ez zavar.

2016. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem akarom szétbarmolni a barátságukat... bár így is úgy is szét fog barmolódni... ha nem így akkor úgy :/ csak nem tudom mit fog szólni hozzá.. és ha megkérdezi hogy és ő is bejön neked? mit mondok? hogy amúgy igen? vérciki...
2016. júl. 6. 20:20
 26/27 anonim ***** válasza:

És most jobb hogy szarul érzi magát a férjed? Te is biztos örülnél ha átjárna egy barátnőd és nyíltan flörtölne a férjeddel, ráadásul a férjed minden jel szerint meg is dugná,csak nem mondja ki, mert hiába látja rajtad hogy ez rosszul esik neked, ő mégiscsak azzal vigasztalná magát, hogyha nem mondja ki, akkor nem akkora szemétláda


Ez inkább csak kimagyarázás a részedről, hogy mégsem akkora köcsög dolog a férjeddel szemben, mivel nem mondod ki nyíltan, és hogy nem is lehet számonkérni rajtad, mert akkor jön a szöveg hogy hülye a férjed és csak képzelődik...

2016. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ezzel nem barmolod szét vagy, ha igen, akkor úgyis tönkrement volna. Meg, ha olyan jó barátok lennének, kettesben is ellesznek nem kellesz te oda. Vagy intézzétek úgy, hogy ők csak olyankor menjenek hozzátok, amikor te nem vagy otthon.

Amúgy nem hinném, hogy megkérdezné, de ha mégis, mondd egyértelműen, hogy nem jön be neked. Ne találkozz vele és próbáld elfelejteni, ha meg akarod menteni a házasságod. Én legalábbis ezt gondolom.

Egyébként én úgy látom az a gáz a férj szemszögéből, hogy esetleg egyszerre fog csalódni a nejében és a legjobb barátjában is...elég drámai a szitu.

Mondjuk a férjnél is lehetnek gondok, ha valamiért ilyen embereket választ közvetlenül maga mellé.

2016. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!