Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero sracok ti mi szóltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero sracok ti mi szóltok a Brokeback Mountain filmehez? Undorító?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 10:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
tul a barátságon. sztem jó film. nem kellene ennyire elitélni a b.zikat. ők is emberek!!!
2010. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
A Fiúk a klubból, na az az undorító! Itt nem a gátlástalan buz ulásról volt szó...
2010. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, fiúk véleményét várod, de azért leírom, lányként nekem tetszett a film, és ez alapján már nem is tűntek olyan gusztustalannak a fiúk együtt - sőt...azért ez nem csak a "buzulásról" szól, szerintem is jó propaganda a melegeknek, arról, hogy nekik is vannak érzelmeik...
2010. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Én írtam, hogy a "gyomrom kijönne a számon". Először is feltételes a mondat, mivel nem láttam a filmet. Viszont tudok róla hogy van ilyen, mert tele volt vele a TV (nem a filmmel, hanem a hírrel), illetve a torrentoldalakon is láttam feltöltve.


Véleményem van: Az már eleve nem jó, ha bu*ikról csinálnak filmet, így fertőzve a társadalmat. Nézz szét magad körül, már lassan divat lesz bu*inak lenni, a TV-ből is ez folyik..


Már így is ott tartunk, hogy évenkénti bu*ifutam van Bpestem. Hát szép mondhatom...

2010. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A világ egyik legszebb filmje, örülök, hogy láthattam.
2010. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Szerintem nem az fertőzi a társadalmat, hogy léteznek homoszexuálisok, és nem rejtegetik, mintha legalábbis lepra lenne, hanem ez a hűlye hozzáállás az olyan emberek részéről, akiknek lókötő van a szemükön s elképzeltek egy tökéletes világot, melyben nincs homoszexuális, szellemi, vagy fizikai sérült, tanulási nehézséggel rendelkező ember, s persze szabad gondolkodó sem.
2010. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
utolso hozzaszolo! egyet ertek veled!
2010. ápr. 28. 17:11
 18/18 anonim ***** válasza:
31%

én meleg vagyok de nekem nem tetszett,

a története meg ahogy meg van csinálva, az is olyan maníros, és ráadásul vontatott is volt a film

(ugyanezt fél órával rövidebb filmben is el lehetne mondani)


26F

2010. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!