Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sírtatok a Túl a barátságon...

Sírtatok a Túl a barátságon (Brokeback Mountain) című filmen?

Figyelt kérdés
Én egy meleg barátommal néztem meg és mi sírtunk. Csak kíváncsi vagyok sokan sírtak-e , mert szerintem megható volt, és nagyonszép film.
2009. máj. 20. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Én megnéztem,/nem vagyok meleg/, nem sírtam.Pedig meg szoktam hatódni érzelmes fimeken. Inkább sajnáltam nagyon, a feleséget, aki azt hitte, hogy horgászni jár a férje... Eszembe jutott, hogy egy időben az én férjem is lelépett horgászni a barátjával pár napokra, közben én meg otthon kínlódtam a háztartással, gyerekekkel... 40/N
2009. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem majd megszakadt a szívem, hogy nem lehet együtt 2 ember aki ennyire szereti egymást.
2009. máj. 20. 15:14
 3/10 anonim válasza:
7%
Szerintem az összes szdsz-savazó fiúpárnak tetszett és elsírták magukat.
2009. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen,és nemvagyok meleg,és nő vagyok.
2009. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Winner of Royal Hill válasza:
100%

Én egy 25 éves lány vagyok, nemrég láttam először a filmet. Utána órákig sírdogáltam és napokig nem találtam a helyemet...

Azóta kb.3-4naponta megnézem a filmet(a végét nem mert akkor állandóan csak bőgnék)

Szerintem ilyen gyönyörű történetet még nem filmesítettek meg. Sokan le"b*zifilm"ezik, ettől idegrohamot kapok...

Mondjátok, hogy nem vagyok normális, de nekem nagy szerelem ez a film.

2009. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én most néztem meg, és...

filmen még életemben nem sírtam ennyit (pedig én pillantok alatt elsírom magam)

imádom ezt a filmet, szerintem a világ egyik legjobb drámája, a színészek óriásit alkottak benne!!!!!!!


és nem vagyok leszbi, vagy ilyesmi, és ezt a filmet nem csak a homoszexuálisoknak kéne megnézni, hanem minden hetero embernek, mert ez a film inkább nekik szól

ez egy felhívás, hogy értsék meg, és fogadják el, ha vki más


16/L


(L)(L)(L)(L)

2010. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Attól hogy meghatódtok egy gyönyörűen,szívszaggatóan valóságos,drámaian eljátszott epikus filmen,ami úgy nemmellesleg meleg témájú,nem lesztek melegek.

Én is sírtam.A földhöz vágott a vége.Mély nyomokat hagyott bennem,éreztem a filmet,vérzett értük a szívem,és végre,először életemben éreztem hogy ezek ketten sohase lehettek együtt igazán,hogy sohase teljesedhetett be a szerelmük...ez az érzés töltötte ki az életüket,minden pillanatban ott volt a keserűség,a bánat,és a fájdalom,az átkos fájdalom,ami felől sohasem nyernek feloldozást...átok fogott rajtuk,a hiábavalóság,nehéz rabláncra vert Örökkévaló Szerelem.

Semmi sem enyhíti a fájdalmat.Semmi sem enyhítheti ezt a fájdalmat.

2011. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sírtam és nem bírom túltenni magam rajta, ilyen szomorú filmet még nem láttam soha életemben. Kitépi az ember szívét.
2012. nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sírtam hát.De nagyon. Ilyen szívhez szóló filmet még nem láttam.Eddig életemben nagyon kevés filmen sírtam, de ez azok közé tartozott..
2013. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
72%
Aki ezen nem sír,annak az érzelmeivel is gondok vannak.Gyönyörű történet,modern kori love story.
2016. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!