Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero sracok ti mi szóltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero sracok ti mi szóltok a Brokeback Mountain filmehez? Undorító?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit sírtam rajta!

17/HF

2010. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Az az a film, ahol 2 bu*i összejön. barátságon túl, vagy mi a f*sz. Elvből sem nézném meg, gyomrom kijönne a számon...
2010. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, undorító
2010. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem lesz valaki b*zi, ha megnéz egy ilyen filmet. Oscar díjas filmről beszélünk. Ha persze homofób vagy, akkor ne nézd meg.
2010. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 proxilla frez ***** válasza:
56%
inkább az a nevetséges, hogy a heteró srác olyan gyakorlott mozdulattal fordítja hasra a másikat és olyan gyakorlottan nyalázza meg minden, h tuti gyakorolt már birkán vagy vmi... meg ez h gyaktilag semmi előzménye, egyszercsak csinálják és kész. egyébként ettől eltekintve nekem teccett a film.
2010. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
csak azt nem etrem ha valakinek hanyingere volt tole meg minden akkor minek nezte meg? mert megnezthette mert tudja hogy melyik filmrol van szo. akkor hogy tudta vegignezni? az egsez film alatt hanyt valaki?
2010. ápr. 21. 11:08
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagyon értem a kérdésed? Hányt-e valaki az egész film alatt??? Mi nem. :S
2010. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy most egy konkrét személyről írsz, aki undorodik a filmtől?
2010. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
81%
én láttam, és nekem maga a film nem éppen jött be, szerintem eltúlozták a díjakat vele kapcsolatban, vagy csak egyszerüen szar volt a többi felhozatal, és emiatt kapott ilyen díjakat. az az igazság, hogy maga a sztori semmivel nem lenne jobb egy átlagos limonádé filmnél, ha pl egy fiúról és egy lányról szolna, akik valami más miatt nem lehetnek eggyüt. szerintem a meleg körül forgó propaganda miatt kapott nagyobb helyezéseket. szóval nekem nem jött be, de nincas bajom a melegekkel, van is meleg barátom és aranyos fiú nagyon, és szeretem is:)(persze nem ÚGY:P)
2010. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hat itt irta valaki hogy a gyomra kijonne a szajan
2010. ápr. 21. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!