Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy szálljon ki az életünkből? Nehéz idők ezek nekem nagyon. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos, több mint 1 éve párkapcsolatban élek. Boldogságunkat csak egy 3.személy keseríti meg. A párom autóversenyző, nem régen kezdte,és egy másik nő a navigátora. Ezzel nem lenne semmi baj, ha nem akarna minket folyamatosan szétszedni. A párom lecserélné, de a nő sajnos a családjának nagyon jó barátja és így a szüleivel nem szeretne miatta összeveszni, viszont én meg már nem tudom elviselni őt. Egyszerűen ott tesz keresztbe, ahol csak tud. Közeledik egy újabb verseny a párommal is indul, de én külön megyek. Véget akarok vetni ennek az egésznek, de hogy an tegyem, hogy a párom szülei ne őt pártolják, illetve hogy a nő tünjön el az életünkből? Kérlek segítsetek!
2016. aug. 26. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Adnál infókat, hogy hogyan van jelen az életetekben és mit kell érteni keresztbetevésen?

Annyi vili, hogy együtt versenyeznek a fiúddal, és a fiúd családi ismerősei közt is ott van.

Veled mikor találkozik, és mit tesz a párkapcsolatod ellen?

2016. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elég gyakran találkozunk. Ha családi esemény van, baráti összejövetel, illetve a versenyautó miatt minden tesztnél és szerelésnél, de van amikor átugrik csak úgy esténként is. A párom szülei miatt én nem tehetek túl feltünően semmit, viszont ő folyton nyeregben érzi magát. Megjegyzéseket tesz mindenre, amit én csinálok az sosem jó. Imád lejáratni akárki elött. Mikor a kapcsolatunk elején jártunk a páromnak is írogatott, hogy szereti és stb. Persze ezt senki nem tudhatja meg mivel a nőnek is élettársa van. Egyszerűen középpontba akar lenni mindig, aztán ha nem jön neki össze akkor bedurcázik és a párom szüleinek panaszkodik. Röviden ennyi. Mit tehetnék?
2016. aug. 26. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ennek a nagy része nem párkapcsolati probléma, hanem jellemhiba. Másnak beszólogatni, stb.


Ti külön laktok ketten és úgy ugrik fel?

Beszélj a pároddal, ennek ő az oka, ő kell határt szabjon neki, hiszen az ő barátja a lány, nyilván nem hozzád jön, hanem hozzá. Valamiért nem akarja korlátozni őt ebben. Mit mond, őt nem zavarja, hogy ennyit van veletek, miközben gondolom, veled lenne?


Arra pedig, hogy élettársa van, de komolyan kapacitál egy másik fiút is, a legjobb gyógyír a nyilvánosság. Nem értem, miért az az álláspontod, hogy ennek titokban kell maradnia!

Szerintem elég volna, ha társaságban, ahol mindenki ismeri (pl. a fiúd családja), megkérnéd, hogy ne titkolózzon a valódi szándékairól vagy ilyesmi.

Akár blöffölhetsz is, hogy teneked nincsen ellene kifogásod, de ideje volna kikérni az ő tára véleményét is.

Persze sokak füle hallatára, hogy lelepleződjön.


Azt is megteheted, ha jobban fekszik neked, hogy megkeresed az ő fiúját, hiszen sorstársak vagytok. És elpanaszolod neki, hogy állandóan nyomul a fiúdra és össze akar vele jönni. Majd együtt kifőztök valamit.

2016. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* jav.: az ő társa véleményét is.
2016. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ne csináld. A párodnak kéne leállítani, de láthatóan neki ez tetszik. Ha annyira akarná lecserélné.
2016. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!