Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátnőmmel, hogy nem hazudtam neki? Nagyon fáj

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó. Osztálytársak vagyunk, nagyon közel állunk egymáshoz, mindent elmondunk a másiknak.

Viszont volt valami, amiben tényleg nem voltam őszinte vele. Összekavartam egy sráccal (aki szintén az osztálytársunk), már lassan egy hónapja van köztünk valami, de eddig titokban tartottuk, illetve nem akartuk világgá kürtölni, amig nem tartjuk mindketten annyira komolynak...ma viszont pár barátnőmmel (köztük az érintett lánnyal voltam), amikor szembejött velünk a srác, konkrétan kiragadott a társaságból, és lesmárolt. Visszacsókoltam, meg hát nem úgy viselkedtünk mint két "csak barát", szóval szavak nélkül is egyértelmű lett a dolog. A legtöbb barátnőm csak izgatott lett és kérdezgettek, a szóban forgó barátnőm viszont teljesen máshogy reagált. Nekemesett, és leüvöltötte a fejemet, hogy képzeltem ezt, hátbaszúrtam őt, erről neki tudnia kellett volna, én őt megaláztam ezzel, vége a barátságunknak, stb. Aztán jött a csúnyább része, ennek a gyereknek csak szexre kellesz, meg dog alázni, eldob.

Nem tűnhet komolynak, de ismerem ezt a lányt, és haragtartó tipus, ráadásul nagyon durva dolgokatt vágotr a fejemhez. Nem is beszéltünk azóta, és nem tudom, mi lesz most. Nem akarom őt elvesziteni, de nem tudom, mit tegyek, segítsetek lécci..

17/L


2015. márc. 16. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nők...
2015. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezded lassan megtanulni, hogy igaz baratsag csak Ferifak kozt letezhet.
2015. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WTFB válasza:

Elősször is mond meg a lánynak,hogy mind a ketten fontossak neked csak ameddig szerintetek ebben nincs semmi komoly addig minek szétkürtölni?!


Aztán értesd meg a sráccal,hogy neked jó az ha vele vagy de ameddig konkrétan nem mondtad el senkinek addig ilyet ne csináljon.


A barátnődre pedig van még egy tippem:Szerintem hirtelen elkapta a féltékenység.

Én ennyit tudtam segíteni(remélem segítettem).


Fiatalabb mint gondolnád :)/F

2015. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia :)


Ez ismerős téma.Hát igen eljiszem hogy rossz érzés.

Részben neked és részben neki is igaza van.

Szerintem mikor 1-edűl látod a barátnődet menj hozzá kérj bocsánatot és mond el mennyire fontos vagy neki és mennyire is számitott ez a barátság neked.

Emlékeztesd hogy milyen rég barátnők vagytok és mond meg neki hogy mi az igaz.

Tapasztalatból mondom én is így jártam.


14L

2015. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!