Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha tetszik egy lány nektek, mindig nézitek?

Figyelt kérdés

De úgy, hogy még nem ismeritek egymást. Van egy fiú akiről nem tudom eldönteni, hogy tetszek neki vagy nem. xD Ha nekem tetszik egy fiú akkor soha nem szoktam nézni, ugyanúgy nézek rá, mint bárki másra. :D

17/L


2010. ápr. 19. 19:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nos hát mikor először megláttam (vagyis nem először, mert egy suliba jártunk, de akkor még eléggé kicsik voltunk, szóval nem emlékszik rám sztem :D) akkor nézett rendesen. Tökre örültem, mert mikor ránéztem, engem nézett. Nekem később jutott eszembe honnan ismerős. Érdekes mód másnap is láttam, akkor a buszon leült a velem szembelévő helyre. Aztán még láttam párszor...
2010. ápr. 19. 22:18
 12/13 A kérdező kommentje:
Ja és ugye nem egyszer néztem rá, hanem többször is. x)
2010. ápr. 19. 22:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Értem. És általában hol szoktatok össze futni? Mert ha van valami olyan hely ahhol találkoztok, akkor szerintem simán kezdeményezhetsz ha ő nem teszi meg az első lépést. Aztán majd észreveszed, hogy reagál rá. Ha viszont nincs közös program, akkor marad az internet? Mármint írsz neki msnen. Pl.
2010. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!