Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha tetszik egy lány nektek, mindig nézitek?

Figyelt kérdés

De úgy, hogy még nem ismeritek egymást. Van egy fiú akiről nem tudom eldönteni, hogy tetszek neki vagy nem. xD Ha nekem tetszik egy fiú akkor soha nem szoktam nézni, ugyanúgy nézek rá, mint bárki másra. :D

17/L


2010. ápr. 19. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Szerintem tetszel neki,vagy hallott rólad vmi durva történetet,de szerintem inkább az első. Neked tetszik?
2010. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kucurapörkölt

1 kucura, 3 fej hagyma, két kanál szines paprika, bors, só és ha van 2 kanálnyi lecsó, erőspaprika.

A kucurát megpucolom, több vízben megmosom és falatnyi darabokra vagdalom. A zsíron aranyosra pirítom az apróra vágott hagymát, ráteszem a paprikát, majd a kucurát. Sózom, majd pár perc múlva felöntöm egy csésze vízzel és fedő alatt párolom. Mikor majdnem kész, borsozom, beleteszem a lecsót és az erőspaprikát. Túrós csuszával, tarhonyával, vagy nokedlivel tálalom

2010. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én pl ha városba járkálok, buszon, utcán, suliban mindig szoktam az ismeretlen szép lányokra kacsingatni vagy szemöldököt húzogatni. Valamelyik le se sz_r, de a legtöbbször visszamosolyognak :D
2010. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tetszik. :D És nem hallott rólam semmi sztorit az tuti. x]
2010. ápr. 19. 19:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Menny oda , kérdezd meg ;D Amúgy igen , ha tetszik valaki , általában nehezen tudja az ember levenni a szemét róla , de ha látod , hogy nagyon néz téged a srác , egy apró kis mosoly , és várod a reakciót , a reakcióból egyértelműen fogod látni , hogy tetszel-e neki ;) 16/F
2010. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
*semmilyen
2010. ápr. 19. 19:12
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy lány, akár metrón, akár máshol, addig nézem (persze nem egyhuzamban bambulva :D), amíg vissza nem mosolyog. Ha nem mosolyog, akkor benéztem :D


22/F

2010. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen én nézem. Persze nem folyamatosan, hanem próbálom azt a pillanatot elkapni amikor nem figyel és akkor szoktam őt jobban szemügyre venni. De van, hogy szemezünk. Szóval személy szerint én akkor nézek többször egy lányt és keresem vele a szemkontaktust egy bizonyos időn belül, mondjuk 20 percben, mert tetszik nekem. Így jelzek felé.

Aztán ha észreveszem, hogy ő is ugyanígy tesz akkor elvileg sínen vagyok. 18/F Még nem volt barátnőm:D:DD

2010. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor nagyon úgy tűnik én nem tetszek neki...:/ x)
2010. ápr. 19. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ez fura... Felteszed a kérdést feltehetőleg azért mert ő is néz téged. Legalább is nekem ez jött le. De ha nem néz és ha úgy gondolod, hogy nem tetszel neki, akkor miért a kérdés?... hmm talán ha valamivel több infót mondanál. 18/F
2010. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!