Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk fiúk! Ha suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúk! Ha suliban tetszene egy lány, akit nem ismertek, és felvett titeket msn-re, írnátok neki 3 héten belül? Vagy nem mernétek, csak suliban néznétek? Esetleg azért nem írtok neki mert nem tetszik? Akkor miért nézitek?

Figyelt kérdés
Ez a helyzet velem..Felvettem a fiút,3 hete,azóta nem beszélünk..Csak suliban veszem észre hogy néz,mostanában egyre inkább úgy,hogy ne lássam(csak hát barátnőim észreveszik..).Ráköszöntem,erre nem vette észre hogy neki köszönök,és barátnőm vette észre hogy utána néz vissza rám hogy rá köszöntem-e:/...Próbálok mindig a közelében lenni,de néhai odapillantáson kívül semmi...Én 15/L a fiú 17 éves...
2010. máj. 13. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hallod, kezdeményezz már ha ennyire feltűnően béna szegény. :D Legalább írj rá msn-en, akkor is ha nem látod. Ha csak nem tiltott le, meg fogja kapni vagy később, vagy ha rejtőzik akkor rögtön. Írd neki h fontos vagy vmi, hátha kell neki még ahhoz is a biztatás h visszaírjon. Am meg csak odamennék hozzá, hátha nem fut el ijedtében. XD


"életművész"

2010. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

velem sokszor volt már ilyen.

egyik esetben a srác a szomszédom.. egy suliba jártunk és 1 évig flörtölni próbáltam vele, állítása szerint ő szeretett. nem lett belőle semmi. azt hozzátenném hogy ahhoz képest hogy szomszédom 2 szót váltottunk ( a köszönéseket nem számítva)

a mostani párom is félénk volt eleinte,de tudott kezdeményezni és már fél éve együtt vagyunk.

Nem értem egyébként őket, szerint ez a félénk fiús dolog mindenkinél más :)

15L

2010. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom:D De félek hogy lehet hogy nem is tetszek neki..:/ És azért néz,mert én nézem,és nem érti mit akarok-.- De isteneem:/
2010. máj. 13. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

hozzátenném hogy msn-en beszéltünk, ott nagy volt a szája

2010. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne nagyon szállj rá, ne kérdezz máris rá hogy tetszessz-e neki, melegíts be, barátkozz elsőnek ismerkedjetek meg. aztán utána szépen vezesd rá a hangot a témára :)

sok sikert ;)

2010. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem se nyomulj ilyen feltűnően.. abból már tuti levette,hogy bejön neked,hogy felvetted MSN-re..
2010. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én írnék neki. De szerintem ha ő nem ír neked, akkor írjál te neki, mert így is kialakulhat.
2010. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Múltkor volt egy ugyanilyen kérdés akkor írta egy válaszadó hogy valószínűleg azért néz, mert furcsállja hogy felvetted msn-re.

Azért csak rádírna ha tetszenál neki hogy mizu? Még ha személyesen nem is megy oda.

2010. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!