Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen utálom már ezeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen utálom már ezeket, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
A múlkor épp a barátnőimmel táncolgatunk egy szórakozóhelyen és odalép egy srác, hogy "Úgy kinyalnálak!" Azt hittem pofánvágom, de csak szánalmat éreztem, hogy mekkora sekélyes. Rá egy félórára jön ismét egy idióta félrészegen: "Hú, de letépném a felsőd, nincs kedved egy jót dugni?" - közben próbál simulni. Úgy löktem el, hogy a fehér pólójával feltörölte a padlót. Már azt hittem aznapra vége, erre a főtahó megtalál és kérdi: "Nem szopsz le a kocsimban?". Mondom neki, hogy szopjon le anyád. Erre elkezdett pampogni, hogy hülye ribanc vagyok. A barátnőimmel ezek után otthagytuk a helyet. Nekem teljesen elmegy a kedvem a bulitól, más is van ezzel így?
2010. ápr. 15. 13:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szánalmasak,és idegesítőek.

Nekem nincs nagy mellem,és nem is vagyok olyan csinibaba.(meg is nyilvánul abban,h rocker a barátom).Na szóval, várok a wc-re erre egy részeg barom(aki vagy már 20* neki ment a székemnek a bárpultnál) beáll mellém és elkezdi a melleimet bámulni hozzá tette,h szívesen a szájába venné.-.-"

2010. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem kellene rögtön a lányok ruháját kritizálni, természetes , hogy szórakozni nem nyaktól-bokáig bebugyolálva megyünk, de ez nem mentség a tahó viselkedésre. Nem értem, hogy nèmi alkohol (vagy miegyéb) elfogyasztása után miért pattan ki a gondolat néhány srác fejéből, hogy ő a szuperpasi, és minden lány vele akar ...ni??
2010. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én is utálom az ilyet. Bár nem egy egyéjszakás kalandom volt már, de az biztos, hogy egyik sem igy indult, és egy ilyen lúzer aki ilyen dumával állít oda hozzám, nem is tudna lefektetni:D Aki elmegy ilyen hapsival(biztos van ilyen)az leirhatatlanul buta és igénytelen csaj lehet. Szánalmasak ezek a pasik, nem? És ha nem szopod le, még te vagy a ribanc:D
2010. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen idióták csak újságban láttak meztelen női testet. Csak a pofájuk nagy. Ha a tettek mezejére kellene lépni össze vissza sz...ná magát a szerencsétlen idióta. Fogalma sem lenne, hogy mit is kell csinálni.
2010. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

nem értem. Ha hozzám jönne egy csaj, h "jössz dugni?" vagy "úgy leszopnálak" vagy "nem nyalsz ki a kocsimban?" én mennék!!! (jó kivéve ha extraronda) mit kell itt adni a szentet bameg?

16/F

2010. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

16:28-nak: mert legalább vannak normális nők a világon "bameg", és ennek én speciel örülök.

Lehet pár év múlva te is elgondolkodsz azon, hogy ha összehoz a sors egy nővel, aki előtte minden buliban odaadta magát legalább egy srácnak, hogy érdemes lenne-e vele hosszabb távra tervezni. Mert én pl nem bíznék ilyen csajban.


kicsit off: Mondjuk én pont egy olyan típus vagyok, akinél elég egyszer eljátszani bármit, nehezen hiszek utána. Ha én előtte mindig őszinte voltam, akkor én is elvárom természetesen. Utána meg már nehezen bízok meg benne.

2010. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!