Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen utálom már ezeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen utálom már ezeket, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
A múlkor épp a barátnőimmel táncolgatunk egy szórakozóhelyen és odalép egy srác, hogy "Úgy kinyalnálak!" Azt hittem pofánvágom, de csak szánalmat éreztem, hogy mekkora sekélyes. Rá egy félórára jön ismét egy idióta félrészegen: "Hú, de letépném a felsőd, nincs kedved egy jót dugni?" - közben próbál simulni. Úgy löktem el, hogy a fehér pólójával feltörölte a padlót. Már azt hittem aznapra vége, erre a főtahó megtalál és kérdi: "Nem szopsz le a kocsimban?". Mondom neki, hogy szopjon le anyád. Erre elkezdett pampogni, hogy hülye ribanc vagyok. A barátnőimmel ezek után otthagytuk a helyet. Nekem teljesen elmegy a kedvem a bulitól, más is van ezzel így?
2010. ápr. 15. 13:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar,amikor ilyeneket hallok hogy:B*sználak cica,stb..Undorító..De én is csak sajnálni tudom az ilyen p*csahiányos taplókat,akik nem tudják hogy mit kezdjenek magukkal...
2010. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

ezek a srácok nagyon sz@rul csajoznak, nem tudják, hogy kell ágyba vinni a csajokat egy este alatt:S


20F

2010. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
degáz
2010. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nyugi az ilyeneket mi is utáljuk, mert emiatt hiába megy az ember értelmesen oda egy lányhoz ismerkedni, miután a csaj 20 gyíkot elhajtott az este, úgy van vele, hogy ez csak a 21-ik lesz. Ezért egyáltalán nem lehet a csajokat hibáztatni... 21F
2010. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szánalmas.Többet nem is mennék ilyen helyre.Menjetek mindig pár fiú haverral.Akkor talán nem talál meg ennyi retardált.
2010. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én is biztos felháborodnék,ha így közeledne hozzám bárki,de mindennek oka van. Lehet,hogy úgy voltál felöltözve,vagy nagyon ráztad magad,mint egy K.!

Ha nem így volt,akkor nemértem miért mondtak neked ilyeneket!!!

2010. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek próbálkoznak, aki meg értelmes az oda se mer jönni. Mindegy nem ott keresem a társam, csak kicsit nehéz kezelni, hogy miden buliban van minimum 3 selejt.
2010. ápr. 15. 14:06
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem kihívóan nézek ki és a barátnőim sem olyanok, azért nem értem.
2010. ápr. 15. 14:07
 9/26 anonim ***** válasza:

Az ilyenek szánalomra méltóak. ;) Ilyenkor nem kell felháborodni, habár szerintem mindenki úgy van vele, hogy pofán vágná a srácot az adott helyzetben. Ilyenkor vagy a képébe kell röhögni, hogy labdába se rúghat nálad, vagy pedig valami frappánsat vissza kell szólni neki. Utána biztosan nem fog tovább próbálkozni... ;)


18/L

2010. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen faragatlan barmokkal mindig "gond" akadt ha valamelyikünk barátnőjét "inzultálta".Az érdekes valóban az,hogy mindig nekik állt feljebb!Szerencsétlenek!F35
2010. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!