Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen utálom már ezeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen utálom már ezeket, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
A múlkor épp a barátnőimmel táncolgatunk egy szórakozóhelyen és odalép egy srác, hogy "Úgy kinyalnálak!" Azt hittem pofánvágom, de csak szánalmat éreztem, hogy mekkora sekélyes. Rá egy félórára jön ismét egy idióta félrészegen: "Hú, de letépném a felsőd, nincs kedved egy jót dugni?" - közben próbál simulni. Úgy löktem el, hogy a fehér pólójával feltörölte a padlót. Már azt hittem aznapra vége, erre a főtahó megtalál és kérdi: "Nem szopsz le a kocsimban?". Mondom neki, hogy szopjon le anyád. Erre elkezdett pampogni, hogy hülye ribanc vagyok. A barátnőimmel ezek után otthagytuk a helyet. Nekem teljesen elmegy a kedvem a bulitól, más is van ezzel így?
2010. ápr. 15. 13:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Álszentek vagytok lányok!!!Ti is csak d'gni akartok,csak megjátszátok az álszentet!!!
2010. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Egyszer hallottam, amikor odament egy "mezei néger" srác a diszkóban egy csajhoz és feltette a kérdést: "Gyössz topogni gecó?" :D Azt hittem meghalok a nevetéstől! A lány persze nem vette ennyire viccesnek.


29/F

Zs.

2010. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
:DDD
2010. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

hát akkor te elég szerencsétlen vagy :D

Nem kötekedésből mondom, nyugi :)

Barátnőm számomra nem átlagos, hanem attól jobb, mégis a 2,5 év alatt akárhányszor ment bulizni, sose szólt hozzá egy pasi sem (hagyjál már?!). Hát érdekes azért, de egy aki odament hozzá, azzal pár napig jót telefonálgattak, megismerkedtek, de bevallotta a srác hogy csak megdugni akarja, tehát ezzel lett vége.


Szerintem vagy rossz helyre mész bulizni, vagy mint írták, kifogod azokat akik szarul tudnak csajozni.

2010. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14:32 ne vetíts. Ez egy rövid kis történetben volt benne ami járt körbe a neten. Amúgy meg arra nem lennék büszke hogy ha olyan helyre járnék bulizni ahol retek c*gányok vannak, te kis projektor.
2010. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Egyszer hallottam". Lehet a fogalmazásom volt rossz, vagy a te szövegértésed... Nem én hallottam... A történetet. Tanulj meg szöveget értelmezni kis "projektor".


29/F

Zs.

2010. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, Hol laksz? :D


Csak vicc volt. Egyszerűen szard le őket... Akár szó szerint is XD

Vigyél magaddal egy sokkolót és ha vmelyik nyomul nyomd oda a farkához, megrázó élmény lesz számára :D


16/F

2010. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hidd el mi se bírjuk az ilyen figurákat, mert az ilyenek miatt van az, hogy én hiába megyek oda normálisan a lányhoz, ha előtte 10 perccel egy ilyen már megtalálta. A lány lehet engem is el fog hajtani, mondván te se lehetsz különböző. Pedig azért nem így van. Az, hogy van egypár műveletlen tahó, még nem jelenti azt, hogy mindenki az. De javaslom, hogy menjetek 4-5 fiúhaverral, és akkor TALÁN nem fognak odamenni hozzátok. Csak ezzel meg az a baj, hogy nagyon más sem. A legjobb, ha nem mész vissza arra a helyre.


üdv

2010. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még ilyennel, de mondjuk amilyen gyakran mi eljárunk szórakozni barátnőkkel, nem is csodálom... :D

Meg mondjuk eleve nem úgy szoktam öltözködni, h bárkinek megtessek. :D (Ezzel nem azt mondom, h te k*rvásan öltözködsz!)

Amit tanácsolni tudnék: vigyetek magatokkal srácokat is, legalább egyet, aki ha kell, ott terem. :D

Én pl rendszeresen bátyámmal járok el. Miért?

Tud vigyázni rám, de ha ismerkednék srácokkal, mondhatom, h csak a tesóm, nem kell vele foglalkozni. Meg érti is a helyzetet, és tisztes távolban marad. :D

23/L

2010. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
sajnos ő miattuk egyre bizalmatlanabbak a lányok, velünk, fiúkkal szemben..most mit mondjak, szánalmasak........
2010. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!