Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdeményeznétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményeznétek egy sorozatszereplőnél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ismert tv sorozat szereplőjètől akarnátok valamit, hogy kezdemènyeznètek?

2016. jún. 6. 18:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azèrt mert sorozatszereplő már agyi nyomorèk is? Érdekes elkèpzelès, pènzben talán igazad lehet. De igazábòl annyira nem izgat ès abban is igazat adok, hogy vannak biztos normálisabbak is.
2016. jún. 6. 19:12
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazábòl a pameláròl van szò, ha ìgy jobban tetszik.
2016. jún. 6. 19:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy kell kezdeményezni náluk mint bármelyik lánynál. Vagy ők kiváltságosak mert egy gagyi magyar sorozatban szerepelnek? Nem hiszem. Ugyan annyit érdemelnek mint bármelyik csinos lány. De ha ennyire esetlen vagy hogy itt kérsz tanácsot kétlem hogy lenne esélyed.
2016. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen ,sajnos az hogy szerepel önként egy ilyen iq nulla legalja sorozatban és hülyét csinál magából mert fizetnek érte ,attól agyinyomorék.Nevezhetjük erkölcsi hullának is. Sok jót ilyen nőtől nem lehet várni . Vagyis lehet egy két numerát talán hogy aztán haveroknak eldicsekedhess vele hogy a tv-s "sztárral" prütyköltél. Ennyire jó csak.
2016. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 opened paradise ***** válasza:

Pamela?

Andrson a Baywatchból?:D


Amúgy Énbp?

Melyik? Én állandóan belefutok párba itt,mindig a párjaikkal vannak.

2016. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 Ewing a Dallasból. :)


Na őt én is csipáztam.

2016. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!