Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kell felejtsek valakit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell felejtsek valakit. Egeszen jol megy addig míg nem talalkozunk. Mikor talalkozunk akkor megint kezdem elolrol a felejtest . Hogy lehet ezen segiteni, ha kerulni nem tudom?

Figyelt kérdés
volt valaki hasonlo helyzetben? mi tortent vegul?
2016. ápr. 26. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetetlen elfelejteni valakit akivel talalkozol. Masok erre a divatos menekulo modszereket alkalmazzak. Alkohol, drog, munkamania, stb
2016. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akivel mindig összefutsz,nagyon nehezen fogod tudni!


próbálj meg másokkal találkozni,randevúzni hátha valaki igazán felkelti az érdeklődésed és feledteti veled őt! próbáld meg,még ha nincs is hozzá kedved!


én megpróbáltam,és sikerült :) nehezen,de találtam "jobbat"! (többször volt már ilyen,szóval tapasztalatból beszélek)

2016. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én jelenleg pont ebben a helyzetben vagyok. Borzasztó érzés. Amire már sikerülne magamban letisztázni és próbálnék túllépni rajta, mindig belebotlok. Tegnap láttam, éjjel vele is álmodtam...

Úgy gondolom, hogy az ilyesminek idő kell. Viszont közben meg kell próbálni nyitott szemmel járni. Úgy a legkönnyebb felejteni, ha bejön valaki más a képbe. Már korábban is voltam így egyszer és tényleg az segített a legtöbbet. Kitartást kívánok!

2016. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyanaz a szituban vagyok most.

Viszont az exemen nagyjából túl vagyok kb 5 ev utan. De miután szakítottunk, en töröltem mindenhol, es nem találkoztunk azóta, ez az egyetlen mód. Ha látsz valakit éveken keresztul, nagyon nehéz elfelejteni.

2016. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kérdéssel válaszolni a kérdésre, az a kérdés, miért kell elfelejtened? Nem kölcsönös? Ő nem keresi a társaságod? Akkor semmi nem fog történni. Mi történt végül? Ezt a kérdést nem értem. Ha van részéről érdeklődés, akkor történhet sok minden végül. Ha igazán elfelejtenéd, nem számítana, hogy újra látod, ezek szerint mégse felejtetted el.
2016. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
en probalom nagy ivben kerulni, de nem tudjuk elkerulni a talalkozasokat.. ha o odajon es mond valamit, vagy esetleg felhiv akkor kezdem elolrol a felejtest..multkor hivott es nem vettem fel mert ugye epp felejtem el es nem akarok vele beszelni se...erre masnap odajott hozzam, hogy akkor most tobbet nem beszelek vele? es hogy miert nem? es nezett nagy bamba szemekkel..tehat mivel kerulni nem tudom ott a lehetoseg hogy odajon hozzam, hozzam szol stb...
2016. ápr. 26. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
ha telefonon keres,arra jobb,ha nem válaszolsz, és ha személyesen jön oda, akkor kerüld,illetve tőmondatokban válaszolj maximum! mást nem tehetsz.
2016. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!