Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha találkozunk, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozunk, szerintetek hazakísérjem?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt, van barátja, de furcsán viselkedik velem. A legrosszabb az, hogy kívánom őt, de soha nem volt semmi, mondjuk egyébként is 1x beszélgettünk személyesen egy keveset. Kicsit úgy érzem, valami hiányzik neki, egyébként sok barátja, ismerőse van, ki is mozdul, de bár nem vagyok nagy fb-ozó, akárhányszor nézek fel, az esetek zömében fent lóg (vagy előtte volt fent), ma meg felhívtam őt (egyébként első szóra megadta a számát is), és negyed órát beszélgettünk, szóval kicsit furcsa, hogy akkor ezek szerint talán nem sokszor van együtt a barátjával, pedig egy városban laknak, csak tudomásom szerint nem együtt. A lényeg, hogy születésnapján és névnapján felköszöntöttem, és megígértem neki, hogy majd meghívom valamire, azonnal bele is ment, és ma megbeszéltük, hogy a jövő héten találkozunk. Őszintén szólva nem tudom, mit tegyek. Az egyik felem tisztességtelennek találná, hogy kikezdjek vele, de neki voltak olyan megnyilvánulásai, amikről még a nők sem tudtak egyértelműen nyilatkozni, a másik felem pedig vágyik vele lenni, és arra tudok csak gondolni, hogy visszakísérném az albérletéhez, és bárcsak felhívna magához, vagy legalább csókolóznánk. Ha lehet, a lelkifröccsöt kérném mellőzni, én is tudom, hogy ez így gerinctelenség lenne, másrészt viszont soha nem kellettem senkinek, és azért csak izgat a dolog, hogy milyen lenne vele csókolózni vagy szeretkezni. Most nyilván szinte mindenki azt fogja írni, hogy hagyjam őt békén (igen, a gyakori is tele van talpig becsületes emberekkel, mint ahogyan a való élet is), mégis megkérdezném, hogy szerintetek mit tegyek. Korábban nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz dönteni ilyen helyzetben, másnak talán én is azt mondtam volna, hogy hagyja, de amikor benne vagyunk, akkor nem könnyű...

2016. febr. 6. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem abba h hazakiséred nincs semmi, tt meg hagyd rá a döntést, ha felhiv akkor felmész ha nem nem, és igen igyis ugyis te leszel a bunko köcsög, de azért érdemes megprobálni szerintem, mert tána bánnád ha nem tennéd, de ha megprobálod és lesz valami akkorutána mindenképp meg kell beszélned vele h a barátjával kezdjen valamit
2016. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe meg próbálnám! Legalább tudnám hogy meg próbáltam. Ha pedig nem jön össze lépnék tovább. Mellesleg soha nem kezdenék, ki egy ilyen nővel. Ha vele veled is meg teheti a későbbiekben. Minden esetre ha egy kis szexre vágyik akkor hajrá! Ha ez okés a te részedről is. Mellesleg tuti hogy lesz valami, hiszen amiket írtál van rá esély. Gyerünk hajrá!


Én is le fekszek olyan nővel, jelenleg is akinek van barátja. Kit érdekel hogy más mit mond. Ehelyett már be cserkészhetted volna azt a pncit.

2016. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint úgy nem foglalkoznék vele hogy párkapcsolatra* Lehet csak rossz a kapcsolatuk, de ez esetben egy szakítás lenne a legjobb megoldás számára. De minden esetre mint írtam, nem lennék vele párkapcsolatba. Már csak azért sem. Mert ha rossz a kapcsolata, nem szereti a barátját vagy bármi. És ezt nem képes meg beszélni, akkor számomra nem aktuális partner kapcsolatra.
2016. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!