Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy ma a nők egyre inkább megközelíthetetlenek, vagy ez régen is így volt?

Figyelt kérdés
Mivel mindenki azt mondja, és mindenütt azt írják, hogy nőnek udvarolni úgy kellene, hogy egyszerűen odamegyek hozzá és megszólítom, minap tettem egy kísérletet, de a nő simán elküldött a nem mondom ki hova. Ezt gondolom mindenki megalázónak érezné az ismerőseim viszont azt mondják, hogy ez velejár a dolognak addig kell próbálkozni, míg valamelyik nő mégsem küld el oda. Ezért kérdezem, hogy biztosan ez a normális, és így van ez jól, továbbá ez régen is így működött? Normális az, hogy egy férfinak megaláztatásokon át vezet az útja az igaz szerelemhez, és hogy ha azt meg akarja találni, akkor fel kell vállalnia, hogy a jövőben nők tömegei fogják elküldeni melegebb éghajlatra mire nagy nehezen rátalál arra az egyre, aki mégsem? Ez régen is így működött, vagy ez csak a modern kor terméke? Válaszokat előre is köszi.

#társkeresés #közvetlen megszólítás
2016. máj. 26. 23:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállás nagyon sokat változott, de ez elég összetett dolog, hogy mi okozza. Könnyű azt mondani, hogy CSAK A NŐK!!!!, de ez így ebben a formában nem igaz. Sztem az alábbiakból tevődik össze:


- most jutottunk el odáig, hogy a társadalom nagy része nem veti meg azt a nőt, aki x éves korára nincs férjnél, nem szül gyereket... még 30-40 évvel ezelőtt is megszólták általában azt, aki 30+ évesen nem ment férjhez (ennek vannak amúgy ma is maradványai... ha egy nőnek 20 felett még nem volt barátja, TUTI ronda vagy defektes, fujj). Így sokan a beilleszkedés meg a félelem miatt hozzámentek az első palihoz, aki udvarolt nekik. Lehet mondani, hogy ez lenne a jó, meg hogy majd mennyire összeszoknak... hát a környezetemben a '70-es, '80-as években házasodottak nagy része csak elvan egymás mellett, mert a gyerekek miatt, meg ciki válni, közben agyba-főbe csalják egymást, mert alig volt fizikai vonzalom az elején is...

- régen a férfiak tudták, hogyan kell udvarolni, mikor lehet / illik, hogy szólítsanak meg egy nőt. Most azt látom, hogy nem egy olyan kretén van, aki épp telefonáló / internetező, ügyet intéző, zenét hallgató nőnél próbálkozik, vagy egyéb olyan helyzetben, ami nem alkalmas ismerkedésre. Hogy már a "helló"-nál bizalmaskodik és taperolja a lányt. Nem tud 2 értelmes mondatot kinyögni. PUA-s baromságokkal jön. Azonnal "járnál velem?"-ezik randira hívásnál, túl gyors. Láthatóan minden csajt, aki mozog, leszólít az utcán.

- régen talán pont azért, mert fontosabb volt az, hogy társadalmilag azonos szinten legyeneki, nem volt ennyire előtérben a külső. Ami nem feltétlenül baj, mert így ideális esetben mindenki olyannal tud összejönni, aki vonzza. De van olyan eset, amikor be kell látni, hogy számunkra az a fajta szépség elérhetetlen. Ehelyett van a "nekem jogom van, én elvárhatom"-társadalom, és kamu biológiai teóriákkal győzködi magát mindenki... hogy "mivel a férfiak vizuális típusok, ezért nekem ronda igénytelen zsíros hajú pattanásos pasasként KIJÁR egy topmodell" vagy "igaz, hogy kövér lány vagyok, de nekem akkor is egy izmos sportos pasi kell, de amúgy sem baj, hogy kövér vagyok, ez nőnek természetesebb, mint a kisportolt test". Ezzel együtt sokan jogosnak érzik a felháborodást, ha olyan ember kezd el velük ismerkedni, akit sokkal rondábbnak tartanak... persze ez a nőknél látványosabb, mert hozzájuk mennek oda, de a férfiak is ugyanolyan szemetek tudnak lenni, ha egy számukra csúnyácska lány megy oda, vagy még ha nem is ismerkedik, hanem csak elmegy mellettük...

- amit egys előző válaszoló is írt, régen kevesebben mertek nyílt színen erőszakoskodni, lopni, vagy ha igen,kevésbé agresszív módon. Meg lehet érteni, hogy ezért többen nem szeretnek vadidegenekkel ismerkedni olyan helyen, ahol nincs mellettük ismerős, vagy nagyobb tömeg sem...

2016. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nő létemre elmondharom, ha valaki normálisan jött oda hozzám ismerkedni SOHA nem voltam vele bunkó, lekezelő, nem szokásom hobbiból mások lelkébe gázolni. Csinos ápolt nőnek tartanak, az évek során voltak páran, akik megkörnyékeztek és mondhatom, hogy férfiak is tudnak ám alázni meg bunkók lenni, ha nem érnek célba. Egy szórakozóhelyen konkrétan egy állat megakart verni, mert mi az, hogy miután táncoltunk fél percig én nem vagyok hajlandó vele kimenni"beszélgetni", neki az jár.

Szóval ne általánosítsunk, hogy ki a lekezelő kivel.

Régen szerintem is könnyebb volt. Mobil és net hiányában nem voltak ellustulva a fiatalok ismerkedés terén, szerintem.

Nem voltak társkeresők, nem online éltük az életünket. Nem volt ciki bálba menni meg a discoban sem a tuc tuc üvöltött. 3-4 pörgős zene után jött egy lassú és olyankor lehetett felkérni a lányokat és könnyebb volt így ismerkedni mint a tuc tucra - ezt apám mesélte :)

30 N

2016. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg, régebben azért több intézményesített program volt fiataloknak, ami remek alkalmat adott ismerkedésre úgy, hogy mittudomén, hetente, vagy hetente többször találkoztak. Tánciskolák, szakkörök. Manapság ez fujj, ciki, diszkóban meg nyilván nem lehet úgy ismerkedni manapság, mint egy táncsuliban anno.l
2016. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Sajnos sok az ilyen- . De ez azért van, ne elgyen igazam,, de szerintem ez azért van, mert sok a fiú. Ügye egy lánynak, van választasi lehetősége, egy lány megtud kapni egy helyes pasit is ha annak nincs csaja, mivel a fiúkat, férfiakat a hormonok tesztoszteron, irányítják, legfőképpen, kanosak és stb, és igy a lányoknak van választási lehetősége. Régebben nem tudom már melyik időben az ókori világban, sok volt például a meleg. De ez mind1 . Szóval, tehát a lányoknak van választási lehetsőge. Ugyanakkor, ha nincs pasi, rengetek lány van, inkább a abrátnőjükkel. csinálják.:D Mert ők megeteheteík, mivel itt is az van hogy igy hűlyítik a pasikat, férfiakat, hogy akkor egymással csinálják.:D De tisztelet a kivételnek. Mivel ezt szeretik nézni általában a férfiak. Szóval tehát itt az a baj, hogy tudnak választani Mármint ez nem baj. De ezért ilyen, hogy nehéz abrátnőt találni. Ez olyan, hogy munka terén. Ha van sok munkalehetőséget, tegyük fel, ugyanarra a munkára, csak az egyik munkáltató, fizet mondjuk óránként 1500 forintot, a másik meg fizet neked, 500 ezer forint per órát. Nyílvánvaló, hogy kihez fogsz menni. tehát ilyesmi van az hogy a lányok választanak , nem a fiúk. Ha fejedre állsz akkor is. Ez ellen nem tudsz már mit csinálni, el van rontva a társadalom, teljesen ez is közrejátszik. Illetve sok minden más. Én 23 vagyok, én is depressziós vagyok. sok porbálkozásom ellenére, soha egy abrátnőm nem volt, pedig volt olyan akire csomót rákölöttem. és semmi. Én elfogadom, illetve nem görcsölök rá. magamat nem tartom csúnyának, sőt sokan mondták lányok hogy szép a szemem , és stb. Én nem görcsölök rá. Karriremete építem, inkább veszek magam mellé egy kisállatot, és kész. Ha eljön eljön majd, a szerelem, ha nem akkor pedig nem lesz rosszabb. Igy kell ezt felfogni, Ha valakinek prákapcsolata van ott is megvannak a nehézségek. Pl. néha veszekedés, meg hogy meg kell felleni a másiknak és stb. ha nincs kapcsolat, szabadság, magadra gyűjheted a pénzt, nem kell senkire elkölteni, . és stb. rengetek előnye van. Nem szabad ezzel fogalkozni, mert tapasztalat, én is bekattantam tőle.. Ha a srácok, fiúk, nem lennének ennyire kanosak és stb, talán jobb lenne a helyzet. De mivel ez ugysem lehetséges. Ügye főleg hoyg a lányok kevsebben vannak átlagban mint a fiúk, tehát végképp nem. Ázsiában meg már katasztrófális a helyzet. Ott mégkevesebb, lány, nő, van mint fiú férfi. Nem oszlanak el a nemek aránya. ezért később az lesz a hormonok teljesen tönkrteszik, ezáltal, majd a férfiakat, és erőszakossá válnak. Viszont már tervezeik, illetve lérte is hoztak ügye női robotokat, ez fejlesztik tovább, Nem véletlenül. lehet nem lesz az igazi. De a lényeget úygsi megfogja oldani :D. Szóval én azt mondom, ne görcsölj rá, ha eljön eljön ha nem nem, nem kell vele foglakozni, mert csak rosszabb lesz.! Köszönom Szépen! ha végigolvassátok. További szép napot !
2016. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

34-es, azt tudom, h Te miért nem jössz be a NŐKnek! :)

Valaki, talán pont a kérdező írta itt, h fel lehetne a lányok homlokára írva, h mit akarnak, így tudná. Erre írtam én azt előtte páradik hsz-nál, h ezért kell szemezni és flörtölni. Így tudja a lány, hogy ha odaállítasz hozzá hirtelen, nem azért van, mert el akarod venni a táskáját v el akarod cibálni.

Igazuk van azoknak, akik félnek idegenekkel elmenni és gyanúsan néznek minden közeledést. Nekem is volt, h ellopták fényes nappal a táskámat úgy, h lerángatták rólam. És ott csak annyi volt, h néhány pali jött felém, h "de csini vagy, dugnálak", ahogy szoktak a bunkó útszéli munkások. Kb egy év volt, amíg leszoktam arról, h nézek jobbra balra minden pillanatban az utcán, nehogy valahonnan feltűnjön valami "jószándékú".

De olyan is volt, h társkereső oldalon megismertem vlkit, akivel ki tudja hányadik randin voltunk már, és elhívott DVD-t nézni. Kiderült, h amennyire esküdözött, h "nem, ez csak filmezés lesz", legalább annyira nem gondolta komolyan, helyette azt képzelte, hogy neki a szex alanyi jogon jár X. randi után. És miután többször elutasítottam és elhúztam magam egyre erőszakosabb lett, így bevertem neki könyökkel és elfutottam cipő nélkül. De volt már nem egy olyan is, h a randipartner már első randin taperolni kezdett meg nyomta a farkát hozzám. És nem, ezek nem überszépfiúk voltak, mielőtt bárki ilyet mondana, mert itt ez dívik! Én pedig nem öltözöm ribizkének, mielőtt bárki ilyennel vádolna. Így én is résen vagyok, mikor meglátom, h flörtölnek velem, h eléggé forgalmas-e a hely és elegen vannak körülöttem.

2016. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!