Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy ma a nők egyre inkább megközelíthetetlenek, vagy ez régen is így volt?

Figyelt kérdés
Mivel mindenki azt mondja, és mindenütt azt írják, hogy nőnek udvarolni úgy kellene, hogy egyszerűen odamegyek hozzá és megszólítom, minap tettem egy kísérletet, de a nő simán elküldött a nem mondom ki hova. Ezt gondolom mindenki megalázónak érezné az ismerőseim viszont azt mondják, hogy ez velejár a dolognak addig kell próbálkozni, míg valamelyik nő mégsem küld el oda. Ezért kérdezem, hogy biztosan ez a normális, és így van ez jól, továbbá ez régen is így működött? Normális az, hogy egy férfinak megaláztatásokon át vezet az útja az igaz szerelemhez, és hogy ha azt meg akarja találni, akkor fel kell vállalnia, hogy a jövőben nők tömegei fogják elküldeni melegebb éghajlatra mire nagy nehezen rátalál arra az egyre, aki mégsem? Ez régen is így működött, vagy ez csak a modern kor terméke? Válaszokat előre is köszi.

#társkeresés #közvetlen megszólítás
2016. máj. 26. 23:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Régen szebben küldték el a nők a férfiakat délebbre, de sokkal nehezebb volt az udvarlás, sokkal több megkötés és formaság volt, a szülők is beleszóltak és bizonyos embereket eleve elítéltek, ha egymással találkozgattak. Szerintem ma sokkal egyszerűbb, mint pl a dédszüleim idejében.
2016. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
31%
Több oka van ennek. Az egyik legreálisabb oka az, hogy a családi és büntető törvények rosszabbak a 21. században, mint a középkorban főleg, ami a nők biztonságát illeti. Ezt hozta nekünk amcsi bácsi.
2016. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
1 Na jó, de mondjuk a 70-es 80-as években milyen lehetett?
2016. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
1es vagyok, sztem ma kevesebb a kényszerházasság, a nők egy része nem érzi már magát kevesebbnek és nem pánikol be, ha nem vették el 30alatt, ennyi változott. Szerintem nem lett nehezebb ismerkedni, de ez az én véleményem. De én 26 vagyok és házas nő. Ebből lehet arra is gondlni, h úgysem értem a problémát, vagy arra, h én nem voltam elérhetetlen. :D
2016. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%

Szüleim mesélték, hogy amikor ők voltak fiatalok a 70-es, 80-as években, egészen más volt a közhangulat, mint most. Akkor is voltak szar dolgok, de pl. ha elmentek bulizni, és ismekedésbe fogtak, még ha nem is volt szimpatikus az adott ember, akkor is kulturáltan és emberi módon értették meg vele poénkodás közben, hogy kalap-kabát neki. Mesélték, hogy sokszor együtt elviccelték a dolgot, tök nagy haverság alakult ki az eset után, aztán voltak, akik később össze is jöttek emiatt. A sors fintora...:D

A helyzet az, hogy túlságosan piedesztálra emelik a nyomi férfiak a nőket, és hozzászoktak ahhoz, hogy körbe vannak rajongva illetve bárkit megkaphatnak, akit akarnak. Ez szerintem nem csak a nők hibája. Szóval ma már megtehetik azt, hogy bármilyen kifogást találjanak rajtad, és keményen el is küldenek, mivel úgysem lesz következménye.

2016. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
44%

Így van 4-es, nem érted a problémát.

Az igazán jó kérdés, hogy ennek az egész fölényeskedő elutasítósdinak pontosan miért is kell ilyen megalázónak lennie?

Ezt valahogy sosem értettem meg a nőkben, de mintha vérszemet kapnának, ha alázni kell és a nevetség tárgyává tenni egy önmagát kiszolgáltató srácot.

2016. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha a megalázó nőket pofán lehetne büntetlenül vágni,akkor hamarjába eltünnének a megalázó női megnyílvánulások szerintem :P
2016. máj. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
37%
de leköpni végülis le lehet :D
2016. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Lehet 7-es, de bár furának hat, a sztem a többségünk tiszta szívvel és őszintén megy oda. Mondhatni akkor vagyunk a legsebezhetőbbek és leginkább olyanok, amilyen férfit manapság a nők emlegetnek a kliséikben.

Egyszerűen nem hiszem, hogy beleférne az, hogy mi is átváltsunk parasztba, aki elégtételt vesz egy nem megérdemelt sérelemért.

2016. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
25%
6# Nyilván azért, mert olyan mennyiségű férfi nyomul rájuk, hogy az átlagpasi számukra egyszeűen egy nulla-értékű sejthalmaz, amivel ennek megfelelőnek bánnak. Ha olyan helyzetben lennének a nők, hogy értékelni kellene egy nem-éppen-toppasi közeledését, egészen másképp viselkednének.
2016. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!