Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy ma a nők egyre inkább megközelíthetetlenek, vagy ez régen is így volt?

Figyelt kérdés
Mivel mindenki azt mondja, és mindenütt azt írják, hogy nőnek udvarolni úgy kellene, hogy egyszerűen odamegyek hozzá és megszólítom, minap tettem egy kísérletet, de a nő simán elküldött a nem mondom ki hova. Ezt gondolom mindenki megalázónak érezné az ismerőseim viszont azt mondják, hogy ez velejár a dolognak addig kell próbálkozni, míg valamelyik nő mégsem küld el oda. Ezért kérdezem, hogy biztosan ez a normális, és így van ez jól, továbbá ez régen is így működött? Normális az, hogy egy férfinak megaláztatásokon át vezet az útja az igaz szerelemhez, és hogy ha azt meg akarja találni, akkor fel kell vállalnia, hogy a jövőben nők tömegei fogják elküldeni melegebb éghajlatra mire nagy nehezen rátalál arra az egyre, aki mégsem? Ez régen is így működött, vagy ez csak a modern kor terméke? Válaszokat előre is köszi.

#társkeresés #közvetlen megszólítás
2016. máj. 26. 23:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Jó de ez a külsőre válogatás tipikus példája nemde 9-es?
2016. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom te hogyan próbálkozol,de ha már annyira oda akarsz menni akkor gondolj arra hogy 10-ből 1 nőnél lehet hogy esélyed lesz. a többi meg minek úgyis.tehát elhatorozod hogy ismerkedni fogsz és nyomatod egymás után az ismerkedéseket :D
2016. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
77%
De ha megalázódsz az szerintem a gyengeség jele..de ha lazán viccet csinálsz a nő szövegéből az már menőbb :D
2016. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
33%

11-es

A nőkben az a furcsa visszatérő motívum van, hogy maguknak bizonygatják, hogy a belső értékeket nézik, de végül mindig a külső alapján küldenek el.

Én még olyat soha nem láttam, hogy jól néz ki a srác, magas, izmos, de elküldik, mert "butus" vagy "humortalan".

De ez végül is lényegtelen a téma szempontjából.


Szerintem a nők egyszerűen el vannak kényeztetve és ehhez képest hatalmas visszalépés az, ami rájuk vár a családi szerepükben. Ezért akarnak mind szinglik lenni, és csak válogatni, illetve azért akarnak sokan gyereket, mert azt hiszik, hogy a helyzetük ugyanolyan marad.

A nők esnek a legnagyobbat, efelől semmi kétségem.

2016. máj. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
66%
lol utolsó :DD te kb pár millió nőről alkotsz sommás véleményt :D nem gáz ez egy kicsit? :P
2016. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon sok nőismerősöm, rokonom, barátom életét figyelhettem meg és ezek visszatérő motívumok voltak.

Ezt a két utat járták be mind, kivétel nélkül: szingli és boldogtalan vagy erőltetett családalapító és boldogtalan.

2016. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%
nagyon sok jajajaja..mégis mennyi a 3,5 milliárd nőből? 10-30 ?
2016. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Az a Te utad.elég korlátozott a lehetőségekhez képest elhiheted..az enyém is persze,meg mindenki másé.teszem azt átbicajozok budaörsre,ahol amúgy soha nem szoktam járni,és ott megszólítok egy nőt,hogy helló van itt valami jó kis kilátó? x helyről jöttem amúgy és most vagyok itt először..
2016. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
ha nem tűnt volna még fel rengetegen vagyunk mi emberek :D
2016. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
Nőként szeretnék néha ugyanabban a világban elni, mint ti. Komolyan. Szeretnék egy trónon ülve férfiakat válogatni. Mert kb ezt vázoljátok. Hogy engem hányszor megaláztak pasik is... Tudom, közben biztosan a trónon ültem.
2016. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!