Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy ma a nők egyre inkább megközelíthetetlenek, vagy ez régen is így volt?

Figyelt kérdés
Mivel mindenki azt mondja, és mindenütt azt írják, hogy nőnek udvarolni úgy kellene, hogy egyszerűen odamegyek hozzá és megszólítom, minap tettem egy kísérletet, de a nő simán elküldött a nem mondom ki hova. Ezt gondolom mindenki megalázónak érezné az ismerőseim viszont azt mondják, hogy ez velejár a dolognak addig kell próbálkozni, míg valamelyik nő mégsem küld el oda. Ezért kérdezem, hogy biztosan ez a normális, és így van ez jól, továbbá ez régen is így működött? Normális az, hogy egy férfinak megaláztatásokon át vezet az útja az igaz szerelemhez, és hogy ha azt meg akarja találni, akkor fel kell vállalnia, hogy a jövőben nők tömegei fogják elküldeni melegebb éghajlatra mire nagy nehezen rátalál arra az egyre, aki mégsem? Ez régen is így működött, vagy ez csak a modern kor terméke? Válaszokat előre is köszi.

#társkeresés #közvetlen megszólítás
2016. máj. 26. 23:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Utolsó ;)
2016. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
<3
2016. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hogy kapnál 1 hétig tartó iszonyatos izomlázat lepontozómanó a sok matyizástól! :D
2016. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
14%
Ahogy az egyik hozzászóló is írta, minden a külső adottságokon múlik, kiegészíteném azzal, hogy legalább 95%-ban csupa olyan tulajdonságokból állj, amire büszke lehet egy nő a barátnői, családtagjai, ismerősei előtt. Személy szerint úgy tapasztalom, hogy a 10-15 évvel ezelőtti állapotokhoz képest exponenciálisan egyre több tényezőnek kell megfelelni a nőknél, ha külsőre alig ütöd meg a középszerű szintet. Szóval ha nem vagy Mr. Adonisz, és a nők álmaitól egy nagyon kicsit eltérő belső tulajdonságokkal rendelkezel, máris szanálva vagy, miközben nagyon sok, a nőknél sikertelenebb srác látja a környezetéből, hogy az alfáknak elég sok és elég súlyos jellemvonásokat elnéznek. (Lásd: a bunkó, cinikus, egoista féregtől, aki még férfiszemmel nézve is nagyon jól néz ki, eltűrik a heti kétszeri verést és háromszori megcsalást.) Szóval olyankor hol van az egyenlő elbánás elvének gyakorlata, amikor felbukkan egy közönséges, önelégült, nagyképű, népszerű bájgúnár?
2016. máj. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
74%

Iszki! Az a helyzet, hogy a verős, bunkó pasik leginkább pont az olyanok közül kerülnek ki, akik nem néznek ki jól meg nincsenek megelégedve magukkal. Miért? Mert félelmeik vannak, amit a nőkre vetítenek, ahogy Te is!

Ráadásul az ilyen megkeseredett palikra mint Te, rá sem néz a normális nő, mert árad belőle a nőgyűlölet! Nem az a riasztó, hogy alacsony, ronda, kövér vagy szegény a fiú! Hanem az, ha amellett még ilyen szövegeket is nyomtat, mint amilyet Te!

Kérdező: Hogyan, miként mentél oda a nőhöz? Az is kérdéses, h milyen kaliberű volt a nő?

Én nő vagyok, de sztem ffiként sem mennék oda egy nőhöz úgy, hogy előtte nem tudom, h bejövök-e neki (szemezés, flörtölés). Szóval nem tudjuk a körülményeket.

Ebből következően sok dolog közrejátszhatott:

-barátja van

-épp az életének abban a szakaszában van, h vlmiért nem kell neki egy pasi sem

-épp most dobták és látni sem akar maga körül pasit

-többször kihasználták és most épp azt gondolta, Te akarsz a következő lenni

-"nem akarok utcán ismerkedni"

-sietett

-egy olyan csajt választottál, akiről mérföldkőről látszik, h egy beképzelt 3,14csa

-egyéb

Mégis mit mondtál neki? És ő konkrétan mit mondott?

2016. máj. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy gondolom anyáék elmeséléseiből (40-50 évvel ezelőtti világ) hogy régen se voltak mások az elvárások viszont más volt a hozzáállás. Régen ha odament hozzád valaki nem az volt az első gondolatod hogy vajon a táskád fogja ellopni vagy a telefont tépi ki a kezedből? Esetleg beránt a bokorba és megerőszakol. Emellett nyitottabbak voltak az emberek mindkét nemből és sokkal több lehetőség volt. Mindenféle városi és falusi programok ahol könnyedén lehetett ismerkedni. Manapság az emberek zárkózottabbak és mindenki siet emellett nincs hol ismerkedni. Nekem pl eszembe nem jutna egy idegen pasival bárhova elmozdulni. Miért kéne megbíznom egy idegenben ha vannak akiket a saját "barátaik" erőszakolnak meg? Emellett régen sokkal tökösebbek voltak a pasik ami szerintem több mindenből fakad. Először is mint említettem más volt a közhangulat és sokkal jobban szociáltak voltak az emberek. Manapság hogy nő föl a gyerek? A tv előtt a nagymama kertjében jó esetben néha leviszik a játszótérre. Sokan a gép előtt valami idióta online csapatjátékkal szocializálódnak. Régen tömegesen játszottak együtt ami megalapozta a későbbi viselkedésüket az emberekkel szemben. Sokaktól olvastam itt de hallottam már élőben is hogy fogalmuk nincs hogy kell megszólítani egy nőt vagy hogy kell vele beszélni egy idegen faj sok pasi számára a nő. Mindezeken túl manapság úgy nől föl a gyerek (főleg a nők) hogy azt tanulja ne álljon szóba idegenekkel ne menjen el idegenekkel ha bulizni megy soha ne maradjon egyedül mindig jól zárja be az ajtót tartsa maga mellett a táskáját és egy pillanatra se hagyja figyelmen kívül az italát stb. Most őszintén egy ilyen világban akarsz te random nőket leszólítani az utcán? Én mint említettem soha nem mennék el idegen férfivel és ezért nem ismerkedem neten sem. Ezen felül rengeteg a paraszt. Én egyetlen egy srácot ismertem aki nem értett a nemből de nem is szoktak leszólítgatni az utcán viszont itt múltkor olvastam egy kérdést ami alatt szó volt arról hogy sokakat milyen nehéz lekoptatni és milyen sokan reagálnak agresszióval a visszautasításra. Ilyenbe mondjuk futottam már bele neten. Arról nem is beszélve milyen sok nőnek van tapasztalata zaklatással kapcsolatban. Miért tenné ki magát valaki akit sokszor bántottak (akár szavakkal akár tettekkel) egy egy elutasítás után újabb támadásnak ha letörheti a pasi szarvát egy gyors és bunkó beszólással? Persze vannak pasik akik megérdemelnék a kedves reakciót de észrevételeim szerint ezek vannak kevesebben. Mindezeken túl persze vannak olyan nők is akik piedesztálra vannak emelve és ezért olyanok amilyenek. De őszintén aki náluk próbálkozik mire számít?

Szóval ez egy sokszorosan összetett probléma. Bármikor aláírom hogy nehezebb manapság ismerkedni de a pasik valahogy mindig csak az érem azon oldalát látják ami nekik kényelmesebb. Persze elutasíthatnak a külsőd miatt is mert értelemszerűen megesik viszont ezer más oka is lehet. Tudom azoknak hiába beszélek akik már beágyazták magukat a szegény pici én aki ellen a világ is összefogott önsajnálat gödrébe de talán van olyan aki elmereng a kisregényemen.

20/l

2016. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
#18 ne fáraszd magad, itt nincs kilátó! :)
2016. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem meg egyszerűen nem ez a módja az ismerkedésnek. Le is írják a férfiak is, hogy 200-ból 200x kap visszautasítást, nem igazán értem akkor minek kell erőltetni. Sokkal gyakoribb hogy az emberek kollégákkal, barátokkal, barátok barátaival, látásból ismert személyekkel jönnek össze.

Ha meg ez mégsem jön össze, akkor inkább a társkereső. Ott legalább olyan nők vannak, akik párkapcsolatot keresnek, az utcán meg ez a nők max 5%-a, és akkor sokat mondtam.

2016. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

És most komolyan a 26-ost 100%-ra nyomtátok??


"Ezen felül rengeteg a paraszt. Én egyetlen egy srácot ismertem aki nem értett a nemből de nem is szoktak leszólítgatni az utcán viszont itt múltkor olvastam egy kérdést ami alatt szó volt arról hogy sokakat milyen nehéz lekoptatni és milyen sokan reagálnak agresszióval a visszautasításra."


Lefordítom:

A pasik getzik! Én ugyan csak egyet láttam addig, aki az volt, de amúgy MIND AZ!!

A múltkor írta valaki, hogy a férfiak agresszívak. Velem ugyan nem, de akkor is AZOK!! Szóval nem ismerkedem sem élőben, de neten még annyira sem...


Most tényleg csak én tartom nevetségesnek ezt?

Annyira jó lenne, ha az ilyen gondolkodás ki lenne írva a nők homlokára, mert egy nagyon lightos sasszéval kerülhetném ki őket. Esküszöm, hogy nekem pénzt is megérne, hogy tudjam, pontosan melyik liba ilyen segg egy tömegből.

2016. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
61%
A távoli rokonságból és ismertségi körből van 8-9 olyan férfi aki 50+ és egyedül van,sose volt házas,néhányuknak még csak rövid távon se volt barátnője.Nem volt könnyebb,csak mások voltak az elvárások.
2016. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!