Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác hogy mondjam el neki hogy be jönn nekem? Lécci segit fontos.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Figyelj ha sosem mondod meg neki sosem beszélsz vele erröl, akkor én azt hiszem hogy ő nem fog lépni, te pedig majd várhatsz évekig és aztán meg szépen lemaradsz róla mert lesz egy bátrabb lány, szóval ha nem mondod el akkor sosem tudod meg.
2010. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
figy ha még nem nagyon ismered a srácot akk még először ismerd meg, esteleg érdeklődj olyanoktól akik közelebbről ismerik(így legalább megtudod h milyen témák érdeklik..van e bnője stb..) ha meg ismered és jóba vagytok akk beszélgessetek többet és így hátha észreveszel jeleket h neki is bejössz.. ha könnyen zavarbahozható vagy akk sztem jobb ha msnen mondod el neki, és még gondold át h mikor és h mit fogsz neki mondani. ha meg mégse lenne belőle semmi és visszautasít, hidd el mindig jönni fog egy másik;) sok sikert
2010. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ugyanez a problémám és én attól félek kinevetnek a haverjai meg ilyenek.
2010. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

szerintem azt kellene tenned hogy nyíltan elmondasz neki mindent hiszen az emberek értékelik az őszinteséget. ha viszont megtenné esetleg azt hogy pofára ejt már elnézést a kifejezésért, akkor nem kell vele foglalkoznod hiszen úgy is van még egy csomó helyes srác akivel összejöhetnél. és ha tényleg megteszi akkor nem érdemelt meg téged.

ha viszont személyesen nem mered neki elmondani akkor írj neki egy kis levelet csúsztasd be a holmijai közé. fogalmazd meg neki hogy már rég óta tetszik és hogy miért kedveled. ha viszont ez sem menne ott a jó öreg msn.. de ebben az a lényeg hogy mindenféleképpen neked kell megtenned és nem mással üzenni, mert abból sosem lehet jól kijönni. hallgass rám, mindég én segítettem ki a barátaimat ilyen helyzetben úgy hogy én voltam a postás és én jöttem ki szarul belőle. szóval ebből sosem lenne jó dolog. ennyi a lényeg : SZEMÉLYESEN

én is személyesen mondtam el a barátomnak hogy tetszik és már lassan 3 éve komoly párkapcsolatban élünk

sok szerencsét

2010. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most előjöttek belőlem a sulis érzések.Volt egy srác a suliban aki nagyon tetszett, először úgy tűnt neki nem tetszek.Aztán chateltünk, direkt őt kerestem, tudtam mi a nickneve.És ott ő is felismert és megbeszéltünk egy randit, hogy péntek este a sarki közértnél stb. Aztán péntek este volt és ő nem volt ott. Majd a legközelebbi sulidiscoban egy lány biztatására odamentem hozzá és megkérdeztem hogy most akkor mi van.A mai napig bánom, mert letagadta az egészet, azt mondta nem jó a számítógépe, velem ő biztos nem beszélt.Közben a haverjai meg a sarkon röhögtek. Az is lehet, hogy miattuk rázott le, mert a haveroknak nem jöttem be és cukkolták velem.A lényeg hogy szörnyű volot utána még évekig odajárni, mert mindig sutyorgott valaki a folyosón ha felbukkantam.Még jó, hogy nem egy osztályba jártunk. Szóval én nem javasolnám, csak akkor ha tuti, hogy bejössz neki.
2010. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én nekem is ez volt a problémám már írtam is ide hogy nekem is ez a problémám. Egyszer elhatároztam magam és megmondtam neki. És kiderült én is tetszek neki. Unokatesóm is ezt tette és neki i szerencséje volt. Egy próbát megér;)
2010. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!