Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác hogy mondjam el neki hogy be jönn nekem? Lécci segit fontos.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
élőben vagy msnen?
2010. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mind 1
2010. ápr. 10. 18:53
 3/17 anonim ***** válasza:
célozgass rá..
2010. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hogyan célozgasak rá?
2010. ápr. 10. 18:54
 5/17 anonim ***** válasza:

Erre énis kiváncsi vagyok.

Sok ilyen kérdés van az tény,de eddig egyikre sem volt rendes válasz...

2010. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nos, menj oda hozzá:

mond, hogy szia., erre ős is azt mondja majd hogy szia vagy hello!

Majd mond meg a szemébe, hogy figyelj én szeretném tőled megkérdezni, hogy érzel e irántam többet mint szimpla barátság, és ha igen akkor mi az a "több"

És ha jól válaszol akkor kérdezd meg tőle, hogy akkor bele menne e egy párkapcsolatba veled, hogy úgymond járna e veled.

2010. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

első vagyok:)

hát msnsen:

te: am hogy vagy?

ő: kösz jól és te?

te: hát szomotúan..

ő: mért?:O

te: mert nagyon tetszik egy srác és nem tudom hogy hogyan mondjam el neki..:$:S

ő:(ha bunkó) értem:D:D

ő:(ha nem bunkó) elkezdd kérdezősködni..pl.:és ki az??:D

te:(ha bátrabb vagy) hát.. te:$

te:( ha annyira nem:D) te is ismered..:$ ( és ebből már kb. lefog neki esni h ő az...)



én így mondtam el:D:D

2010. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ez olyan egyszerű..keress egy alkalmas pillanatot amikor épp egyedül van menj oda hozzá és beszélj vele..tudom h kicsit monotonnak hangzik de ha nem tezel így nem lesz semmi se ebből az egészből..
2010. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

18:59-es vok, ismét:


Ha ezt így nem mered nyíltan megtenni akkor célozgass rá:


- már régóta egyedül vagyok és nincs pasim, pedig olyan jó lenne néha valakivel kettesben elmenni ide oda, jó lenne ha valaki számíthatnék, és nem csak mint barátnő, aki egyóütt sír velem, hanem mint egy fiú aki ha kell vicces is tud lenni meg stb stb

- vagy egyszerűen mond meg neki, hogy te nagyon hasonlítasz egy helyre amit nagyon szeretek, és ami nagyon közel áll, hozzám és arra a helyre nagyon szívesen eljárok bármikor mert ott jól érzem magam, és nem érzem magam egyedül


Szóval valami hasonlót találj ki!

2010. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de nagyon félek hogy vissza utasit!4 suli discko ban ott volt ahol én!
2010. ápr. 10. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!