Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már a szánalmasság csúcspon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a szánalmasság csúcspontja?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. És eddig nem értettem, h miért kérdezgeti minden 11-16 éves korig lévő lány, h "gáz, h még ne volt barátom és nem jártam senkivel?".

De most fordult a kocka. Kis 5-es korom óta várom, h eljöjjön az életembe a szerelem. Ha jól számolom akkor kb 11 éves lehettem. És most itt vagyok 18 éves és nem értem, h miért nem gondolt rám még úgy egy fiú/ffi sem. Voltak, akik próbálkoztak, dehát még a csókig sem jutottunk el. Selejtes vagyok? vagy miért nem kellek senkinek?

Íszonyatosan fáj, és keserű, besavanyodott lettem. Pedig szeretek nevetni és bárcsak lenne vki, aki szívesen közeledne felém.(persze egy normális , rendes ember, tehát nem emos vagy olyan akinek csak "aara kellenék)

Úgy félek,h soha nem fogok kelleni senkinek...


2010. ápr. 9. 21:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
küldesz egy képet magadról privátba?Megígérem hogy nem élek vissza vele.
2010. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem is,nem megy napiszarra.Privizz rám és akkor küldjél képet.
2010. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Ne tegyétek ezt velem ezt velem...

Csinálok egy olyan képet ahonnan hiányzik a fejem és azt elküldöm:P

2010. ápr. 9. 21:47
 24/32 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok nagy wasistdas. 175 cm magas 60 kg(híztam 3 kilot:( depis voltam és csak csokit ettem) nagyon fehér bőröm van, barna szemeim, már a fehér bőröm mellett szinte feketének látszanak:) sötét barna félhosszú hajam van. Van 2-3 szépségpötty az arcomoon. És megcsináltattam a fogaim, tehát azok is szépek:D
2010. ápr. 9. 21:50
 25/32 Beviz Elek ***** válasza:
Már jó rég írtam privibe. Küldesz egy képet, megnézem, véleményt mondok, kész.:D
2010. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nah elküldöd? Amúgy az lenne a legjobb ha arcal lenne a kép, úgy tudná mindenki megmondani, hogy valójában mi a helyzet.
2010. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Kérdező gyerünk már küld el,mostmár télleg érdekel,hogy nézel ki.
2010. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nyugika, lazaság. Majd eljön az ideje mindennek. De ha kíváncsi vagy, hogy én mit gondolnék rólad, küldj egy képet privibe, aztán elmondom.:D Csak bátran és lazán.


üdv

2010. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
18 évesen még nagyon korai besavanyodni, most jönnek majd csak a legszebb éveid, mikor már kiélvezheted h végre felnőttkorú lettél:) hidd el semmiről nem maradtál le, csak a sok szerelmi bánatról, "megcsalva-levésről" (bocsi jobban nem tudtam megfogalmazni:D), 1-2 terhességi tesztről, izgulásról h miért nem jön meg...most őszintén, kellene ez neked? na ugye h nem! éld tovább az életed boldogan, járj emberek közé, foglalkozz a külsőddel-belsőddel egyaránt és majd elhozza az élet a várva várt pasit. felesleges siettetni, neked vmiért ez van megírva a "nagy könyvben";)
2010. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, illene feltöltened egy képet. Különben nem adok enni a tengerimalacomnak...nos? Együtt tudnál élni a tudattal? :)
2010. ápr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!