Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már a szánalmasság csúcspon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a szánalmasság csúcspontja?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. És eddig nem értettem, h miért kérdezgeti minden 11-16 éves korig lévő lány, h "gáz, h még ne volt barátom és nem jártam senkivel?".

De most fordult a kocka. Kis 5-es korom óta várom, h eljöjjön az életembe a szerelem. Ha jól számolom akkor kb 11 éves lehettem. És most itt vagyok 18 éves és nem értem, h miért nem gondolt rám még úgy egy fiú/ffi sem. Voltak, akik próbálkoztak, dehát még a csókig sem jutottunk el. Selejtes vagyok? vagy miért nem kellek senkinek?

Íszonyatosan fáj, és keserű, besavanyodott lettem. Pedig szeretek nevetni és bárcsak lenne vki, aki szívesen közeledne felém.(persze egy normális , rendes ember, tehát nem emos vagy olyan akinek csak "aara kellenék)

Úgy félek,h soha nem fogok kelleni senkinek...


2010. ápr. 9. 21:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Lehet h csúnya vagy
2010. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

1x biztos megtalálod az igazit:)

de addig is te is probálkozz barátkozz stb....

2010. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Először is ne legyél pesszimista.Másodszor nem árultál el semmit külsődről,így nem tudunk segíteni.Hozd ki magadból a maximumot ez a titka.


22F

2010. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
nyugika ,majd el jön a te időd is.
2010. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
sminkelj, vegyél 1-2 új ruhát. Ja, és egy kicsit rázzd magad az utcán;))
2010. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
gyms-be laksz röhöghetünk egyet valamikor :D
2010. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod. Biztos találsz majd egy rendes fiút. Én a helyedben inkább örülnék (tudom, ez bután hangzik), de ha találkozol egy fiúval, aki megdobogtatja a szívedet, elmondhatod neki, hogy ő az első neked! :) Ezt a fiúk szeretik!
2010. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

nem minden a külső azt tudni kell;D

2 hónap múlva én is 18 leszek nekem se volt eddig senkim azt büszke vok rá:D

mivel a legtöbb lány csak azért jár egy fiúval mert tetszik neki nem pedig szerelemből..

és ilyen korban nem ajánlatos pasizni mert a fiuk még nem komolyak csak a szexért keresik a lányokat..

tapasztalatbol mondnom..

szal ezér ne légy szomi..:D

elfog neked is jönni a nagy ö.

hidd el tom..:D

2010. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

most ez mért a szánalmasság csúcspontja? ez még csak a jéghegy csúcsa nyugi xD nemis.

De lehet hogy túl emós vagy : D vagy visszautasító. Vagy terhes vagy!!!

egyébként már az fáj ahogy ezt elolvastam : s

2010. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
Mai világba inkább jó, h nem vagy olyan, h finoman fejezzem ki magam "több f*szt fogott mint kilincset" csaj.Sajnos sok az ilyen tucatlány, és sokan már csak azért is odaadják magukat, h már túlessenek rajta. Ne ess ebbe a hibába! Ne félj, mert nem késtél el még sehonnan. A korodbeli pasik tök hülyék..és igen..legtöbben csak arra mennek. Nem mondom, h nincs kivétel, de nehéz megtalálni. Hogy nézel ki? Meg vagy magaddal elégedve? Ez is számít-habár nem minden a külső, első benyomásra mást nem látnak rajtad. Jó ha sokat nevetsz, mert így van kisugárzásod. Sok sikert!:)
2010. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!