Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért allergiásak a nők arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért allergiásak a nők arra, ha egy pasi irigyledik egy másik pasira?

Figyelt kérdés
én úgy látom, a nők a hajukat tépik, ha egy pasi egy kicsit irigyebb egy másik pasira, mert jobb. Hogy neki ilyen szeme van, olyan magas, jobb képűbb... de ti lányok is szoktatok irigykedni titkon kicsit más lányokra, hogy "bezzeg ha ilyen melleim lenne, jobban észrevennének a pasik, "
2016. ápr. 9. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem csak titokban szoktak. Hanem sértegetik azt akire irigyek, pletykákat terjesztenek róla, ő a hülye szajha-ha, stb.


Férfinek tilos irigynek lenni, muszáj játszani a kemény gyereket.

2016. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Mert igy nem tudunk utana felnezni a ferfira. Latni hogy nem szereti magat, sut rola az onbizalomhiany es igy nem lesz vonzo.

L

2016. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Azért újabb érdekes kettős mérce, hogy nektek szabad...

2016. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez nem önbizalomhiány! Én arra büszke vagyok, hogy fekete hajam van, csak ha mondjuk kék szemem lett volna, jobban észrevennének...
2016. ápr. 9. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
3: nektek is szabad, mindenkinek. En csak a kerdesre valaszoltam.
2016. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Na ja, de ha ti csináljátok akkor simán lesz barátotok, de fordítva csak magányosság lesz.
2016. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én speciel sosem vagyok irigy - legalábbis annyira nem, hogy emiatt bárkit is szidjak, szapuljak, vagy utáljak.

Számomra az irigységnél nincs visszataszítóbb tulajdonság. Azt az energiát a saját életed javítására is felhasználhatnád.

Barátnőim ezért sincsenek nagyon. Gyűlöltem azt az irigy, kibeszélő légkört.

21/L

2016. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!