Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről dumáljak a lánnyal órán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről dumáljak a lánnyal órán?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és pont mellettem ül.Igazából általában nagyon sokat beszél de én is szeretnék feldobni témákat,és így hogy egymás mellett ülünk gondolom egyszerűbb lesz.De milyen témák legyenek?


Ne nyaggassatok olyanokkal hogy órán inkább figyeljek.Mindenből sima 5-ös vagyok és csak olyan órákon beszélgetek amik nagyon nem érdekelnek.

Az értelmes válaszokat köszönöm:)


2010. ápr. 1. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
azért vagy barátom mindenből 5ös mert nem tudsz miről dumálni a lánnyal és az órára figyelsz.
2010. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"De hülye a tanár, mert bla bla..." Hidd el, kifogyhatatlan téma.
2010. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább levelezzetek,és ha el akarod neki mondani a szitut és kicsit félősebb vagy,akkor sokkal egyszerűbb lesz leírni.

Meg ha a tanár látja hogy folyamatosan beszéltek akkor valószínüleg rátok szól.

2010. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizony, a tanárok szidása nagyon jó téma :) Pláne, ha jó füle van a tanárnak, néhány év múlva is emlegetitek majd :)
2010. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs de szerintem mi nem tudunk megtanítani téged beszélgetni. Sőt... Ha betanulod a szöveged, azzal mit érsz? Hülyének néz a csaj. Szóval legyél LAZA, és ne parázzál. Ott van melletted, beszédes. Biztos, hogy találsz témát. Innentől pedig már jön magától minden. Ne görcsöljetek már, fiúk!
2010. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem kérdezd a zenéről,filmekről ilyesmikről,ezek olyan kérdések amik magától is beindulnak... Jujj te is szereted a... Mi a véleményed a.. Jajj voltál a...

Ismerkedős de nem túl formális kérdések...Én ezeket szoktam feldobni...(:

2010. ápr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy tetszik-e a lány, vagy csak simán beszélgetni szeretnél vele.
2010. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!