Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről dumáljak egy lánnyal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről dumáljak egy lánnyal a buszon mikor melléülök?

Figyelt kérdés

Mi a legjobb téma akkor ha mondjuk egyedül ül egy lány a buszon, én meg odamegyek és leülök mellé...(egyébként nem gáz ha csak úgy leülök mellé?)

tehát hogyan kezdjem a beszélgetést?És mi ilyenkor a legjobb téma?


2010. ápr. 22. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! hova mész? xD
2010. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Foglalt ez a hely?

bemutatkzol

és hova utazol?

hova valósi

mien zenét szeret

ezek... :D

2010. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudtom szerint azért vannak a buszon az ülőhelyek, hogy le ülj rá -.-'''' De ilyen kérdés után, hogy gáz-e hogy odaülsz mellé, nagyon kemény gyerek lehetsz, hogy egyáltalán hozzászólni merj..

Egyébként az én módszerem:

"Szia! A haverom nem mer idejönni kérlek megadnád a telefon számod?" xD

2010. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, bár ezek szerint kellemetlennek találod.

Attól függ, hogy mennyire ismered. Ha ismered, kérdezheted, hogy hogy van, meg hová megy, és az éppen aktuális dolgokról. Ha nem ismered, akkor mehet sorban minden. Hogy hívják, hol lakik, ilyesmi. Csak nehogy félreértse, és azt gondolja, csajozni akarsz(bár lehet, h azt akarod?).

2010. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a kacsákról
2010. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ha gáznak tartod hogy leülj mellé ne ülj le...guggolj mellé hogy 1 magasságban legyetek és kérdezd meg hova megy vagy hogy hogy hívják...vagy mind a 2-t ;)...utána azt hogy miért megy oda és ebből valahogy abból csinálj egy kis beszélgetést
2010. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Beviz Elek ***** válasza:

Szia!


Meddig mész? Kéne a haveromnak a hely! XD



Amúgy pedig komolyan:

Ezt nem lehet így elmondani, mert szituáció hozza. Van akit a sminkcuccok izgatnak fel csak. Van akit a foci, van akit a meg te.


Sajna erre nincs 100%os módszer. Elkezded és látod rajta, hogy mi érdekli (öltözködési stílus általában sokmindent elárul)


Nem akarok hülyeséget mondani, de ha nem tetszel neki úgy is elhajt a francba (vagy pedig beszélget egy darabig, hogy ne bántson meg), ha tetszel neki akkor pedig nem szabad nagy hülyeségeket mondanod és nyert ügyed van.


Ha valami poénossal indítasz, szerintem nem lehet akkora gond :)

2010. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia! add átt a helyed annak az öreg néninek és ülj az ölembe...ha nincs öreg néni akkor nem tudom mond hogy van egy bunkó haverom aki kiveri a fogad ha nem adod átt a helyed neki
2010. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

háát ha ismeretlen akkor lehet hülyének néz

mert ugye ha vki ismeretlen ezt csinálja akkor én keresem az okot, hogy miért de próbálkozni lehet :P

sok szerencsét

kke

2010. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem ha ismeretlen akkor előbb mutatkozz be:D
2010. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!