Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vörösbor tényleg hatásos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vörösbor tényleg hatásos a menstruáció megindításához? Mit tegyek, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

Most ittam vörösbort, de forrófürdőt nem tudok venni, mert nincs kádunk.

Elmentem edzeni, és futottam, de akkor sem jött meg. Már majdnem 7 hete késik. Terhességi teszt már volt, az negatív lett (reggeli pisiből, ma reggel).

Mit tehetnék még?

Azt tudom, hogy volt egy 7 centis cisztám 2 hónappal ezelőtt, tehát most is lehetséges, hogy emiatt maradt el a menzeszem?

Nem érzek semmilyen nyomás érzést és nem fáj a petefészkem. Múltkor abban volt benne és szörnyű volt, mert felülni is alig bírtam annyira fájt.

Már 4-5 napja görcsölök, de megállás nélkül, erre sem tudok választ találni...

Valaki írjon valami megoldást!


2010. márc. 30. 20:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném a testem felborítani. Majd regenerálódik :)

Egyébként sem szedhetem, mert anyukám beteg lett tőle, és megtiltotta az orvos nekem, jól tette!

Egyébként több nőnek a fog.gátló szedés után, amikor abba hagyták, többen cisztáról számoltak be... és még sorolhatnám milyen panaszaik voltak :S

2010. márc. 30. 21:32
 12/12 anonim válasza:
Nekem petefészek-cisztám volt (többször műtöttek vele és sajnos a petefészkem nagy részét el is távolították) és nemhogy nem jött meg, de míg cisztás voltam, vot rá példa, hogy 1-2 hetes menzeszem volt, olyan erősséggel, mintha első napban lettem volna. Remélem megjött vagy határos időn belül megfog.
2010. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!