Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vörösbor tényleg hatásos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vörösbor tényleg hatásos a menstruáció megindításához? Mit tegyek, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

Most ittam vörösbort, de forrófürdőt nem tudok venni, mert nincs kádunk.

Elmentem edzeni, és futottam, de akkor sem jött meg. Már majdnem 7 hete késik. Terhességi teszt már volt, az negatív lett (reggeli pisiből, ma reggel).

Mit tehetnék még?

Azt tudom, hogy volt egy 7 centis cisztám 2 hónappal ezelőtt, tehát most is lehetséges, hogy emiatt maradt el a menzeszem?

Nem érzek semmilyen nyomás érzést és nem fáj a petefészkem. Múltkor abban volt benne és szörnyű volt, mert felülni is alig bírtam annyira fájt.

Már 4-5 napja görcsölök, de megállás nélkül, erre sem tudok választ találni...

Valaki írjon valami megoldást!


2010. márc. 30. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
én sok vörösbort ittam életemben de nem jött még meg 24/F
2010. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elírtam. 7 napja.
2010. márc. 30. 20:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát igen.

7 hónap elég sok lett volna :O

nekem is itt javasolták. : teádba tegyél egy kanál fahéjat,a fahéj és a meleg oldja az izmokat és segithet,vagy éjjel h égve hagyod a lámpát,megzavarodik a tested és nyerhetsz egy napot.

nekem bevált :)

meg sok felülést csináltam, és zuhanyozz jó forró vízzel..

remélem neked is beválik! :)

2010. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vagyis *7 hét..
2010. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinte menj el nőgyogyóhoz,ő biztosat tud mondani.Ha nem vagy terhes(negatív teszt),akkor lehet megint a ciszta okozza a problémád.A cisztát megműtötték?Mert ha nem.lehet az a baj,és azért görcsölsz,és fáj.Nem tudsz addig biztosat,amig a nőgyógyász meg nem mondja.és 7 hete késik?én meg most azon aggódom,hogy márc 13-a körül kellett volna megjönnie,de semmi,felfáztam.Nem lehet tényleg,hogy felfázhattál?Mert nálam is volt már ilyen..
2010. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*7 nap nem is sok..:)előző voltam
2010. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Volt már hólyaghurutom, de azóta már nagyon vigyázok magamra! Sosincs kint a derekam, mindig hordtam télen harisnyát és melegen felöltöztem. Annyi lehet, talán a baj, hogy alattam borospince van és reggelente nagyon kihűl a szobám és, ha lelépek a hidegpadlóra talán az már elég is ehhez. Viszont a felfázást mindig megérzem, mert kellemetlen érzés van pisilés után és inger. Most ilyen nincs.

Nem műtötték meg a cisztám, mert visszahúzódott. Agykontroll :P az orvos nem tudott mit mondani, hogy elmúlt. Ő 100% biztos volt, hogy műteni kell.

2010. márc. 30. 20:56
 8/12 anonim ***** válasza:
én ha nem jön meg guggolásokat csinálok,cickafarkteát iszok,vagy futok.a bor szerintem nem hatékony..a mozgás az ami segíthet..ha behúzogatod a hasad,de van egy olyan gyógyszer is(hormon)amitől azonnal megjön..de azt orvos írja,nekem cisztára írta anno,és lehet hogy hisztis leszel tőle...de előfordul hogy egy hónap kimarad...ez természetes..főleg ha fogamzásgátlót szedsz..18/L
2010. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem szedek hormontartalmú gyógyszereket, mert vigyázok a testem egészségére, eddig amennyire sikerült. Külső hatások miatt szoktam beteg lenni (megfázás, ciszta(ételek), nátha) ennél betegebb még nem voltam.

Elmentem futni és felüléseket csináltam, és volt amikor naponta többször nyomogattam a hasam, hátha ez is segít. Múltkor mondjuk nagyon sokat nyomogattam és elmúlt (lehet nem ettől).

Csütörtökre már van időpontom. Nem a legjobb az orvosom... nem beszél meg velem semmit és és nagyon bunkó. De nincs pénzem magándokira.

2010. márc. 30. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem a hormon nem rontott atestem egészségén..kiegyensúlyozottabb vagyok..de drukkolok hogy megjöjjön és ne legyen bajod pussz
2010. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!