Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők őszintén melyiket választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők őszintén melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A.: Szegényes, de őszinte és férfias. Mindenhova felesbe mennétek, nem venne nektek telefonokat stb... Viszont jó szíve lenne, ugyan úgy mennétek programokra ingyenesre. Fizetősökre is pl mozi,étterem de felesbe. Esetleg néha ő fizetne, néha pedig ti. Meg lepne titeket kisebb apróságokkal is. Makacs és határozott.

Jó az ágyban, nagy szerszámmal rendelkezne.: 20-21cm mérettel. Nem teljesítené minden kívánságotokat, leginkább ez a le szrom és törődők vele fajta. Vicces lenne, rendszeres szex lenne köztettek.


B: Mindent meg venne nektek, amire csak vágytok. 90-100ezer forintos tv-t. Ruhát, cipőt venne nektek, ékszereket. Lakbéreteket is ő fizetné, egyszóval mindent a buszotokat mindent. Elvinne wellness hétvégére stb... Inkább papucsféle, gyenge akaratú.

Minden kívánságotokat lesné.


Melyikkel lennétek inkább kapcsolatba? Ha mind a kettőt egyformán szeretnétek és szeretne.



2016. jan. 26. 17:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Másodikat.Most lehet felhördülni.Meg is magyarázom, miért.


Először is, az elsőnél a határozottság még csak elviselhető, ha jó irányú, de a makacsságot nem tolerálom, de ha a kettő együtt van meg benne, nem csak határozott, de még makacs is, az nálam már kizáró ok.Ráadásul még lesz arom és nem törődök vele fajta is, hát ezért engem semmiféle szex nem tudna kárpótolni.Megjegyzem,a 20-21 inkább átlagos.De nézőpont kérdése.Szóval az egyes nálam nem jön be és nem azért, mert felesben akar fizetni.Bár nem értem ezt a mai fa szarági hozzáállást, most már lassan minden második kérdésben abba botlok, hogy "minek a nőnek vásárolni?" "fizessünk felesben", "nehogy már meg kelljen hívnia nőt valamire".Mi a fene van?? Úgy látszik tényleg kihalnak az igazi, büszke férfiak...

Ja és a legfontosabb, mielőtt elfelejtem.Fiatalabb koromban sajnos eszembe sem jutott volna holmi érdekkapcsolat.Akit szerettem azt mindig őszintén, szívből szerettem, nem számított, ha csóró, de egy idő után mégis leszart és nem törődött velem, igen, pontosan ahol fentebb jellemezted.ÉÉS ezen tapasztalataim juttattak el oda, hogy most már egyértelműen a

B férfit választanám!Minden tökéletesen megvan benne, amire így jó sok csalódás és naivitás után szükségem van.A szexre meg meg lehet "tanítani" :)

2016. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én találkoztam már papucs típusokkal, és én sem vagyok egy nagyon határozatlan nő, de pont emiatt bosszantó számomra, akit terelgetni kell. Nem a juhászkutya szerepét akarom játszani egy birka mellett, nem plusz egy gyereket akarok a partnerem személyében.
2016. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Majdnem írtam, hogy az elsőt, de kizárt, a " le szrom és törődők vele fajta" rész miatt. Anyagilag egyenesen rosszul érzem magam, ha túl sokat adnak, viszont érzelmileg rengeteg törődést igénylek (és adok is a páromnak).

Szóval egyiket se.

2016. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

Ha nincs C verzió, akkor a B-t. Önfejű, leszarja ha vmi bajom van, makacs pasi nem kell, köszönöm. Legyen határozott, de egyben kompromisszumkész, és érdekeljem. Mint egy előttem szóló, papuccsal még nem találkoztam, bár kérdés, te mit értesz ez alatt, makacs lesz.rom pasival viszont már megjártam... És ki ne vágyna egy kis kényeztetésre?

Egyébként meg egyértelmű volt, hogy az A te vagy, a B férfiről pedig elég szegényes a leírás.

2016. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő gáz. A kettő keverékét választanám, olyat, aki lesi minden kívánságom (anyagilag nem húzok le soha senkit, telefonokat meg mindenféle drága dolgot nem vetetnék vele :D), figyel rám, törődik velem, de nem centizzük ki ki mennyit fizet éppen mibe, hogy felesben legyen mindenképp. Inkább ő hívjon meg többször, de ne mindig. Makacs pasi nem kell. 20-21 centis pénisz se, az már túl nagy lenne.
2016. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azt hiszem egy A betűt mondok. :)

Nőként hasonló a személyiségem, és csak arra tudok férfiként tekinteni aki férfiasan is viselkedik. Szeretem amúgy is a határozott embereket, nem zavar az se ha makacs. A sok jó szex irtó nagy előny, viszonylag nagy a libidóm.

Én nem is szeretem ha minden kívánságomat teljesítik, nem szeretem a nyálas dolgokat. Nem vagyok érzelgős. Sokkal jobban meg tudom becsülni azt, aki ritkán de őszintén mondja el hogy szeret vagy ilyesmi. Írod hogy jó szíve van. Ha tenyleg így igaz, mindne rendben.

És nem, nem zavar ha nem hív meg mindenhova. Nincs sok pénzem, de annyi programot lehet szervezni ingyen is. :)

Nekem az A szimpatikus, szeretni való férfias férfi. Mindig szerettem az ilyeneket. Attól hogy ilyen nem biztos hogy át fő vágni. De alapvető hogy őszinte legyen, és erről megbizonyosodhassak már az elején.

2016. jan. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nő, viszont a "90-100ezer forintos tv-t", mint a vágyaink netovábbját nem tudom vigyorgás nélkül hagyni. :D Mármint hogy egy 90 ezres tévé az úgy kb. a legolcsóbbak közé tartozik.


Amúgy meg gondolom valós személyek állnak "A" és "B" mögött, és az "A" vagy te, úgyhogy egyértelmű, hogy te melyik verziót próbáltad pozitívnak beállítani. De ha jól értem a legfőbb érved Mr. B ellen az, hogy van pénze tv-re, meg wellness hétvégére, ami azért nem olyan rossz dolog, ellentétben az irigységgel. :P

2016. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"Mármint hogy egy 90 ezres tévé az úgy kb. a legolcsóbbak közé tartozik..." - Nekem még egy 30ezres van, igaz, hogy kicsi, de nem is kell nagyobb, mert kicsi a helyiség. :-)
2016. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!