Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők őszintén melyiket választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők őszintén melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A.: Szegényes, de őszinte és férfias. Mindenhova felesbe mennétek, nem venne nektek telefonokat stb... Viszont jó szíve lenne, ugyan úgy mennétek programokra ingyenesre. Fizetősökre is pl mozi,étterem de felesbe. Esetleg néha ő fizetne, néha pedig ti. Meg lepne titeket kisebb apróságokkal is. Makacs és határozott.

Jó az ágyban, nagy szerszámmal rendelkezne.: 20-21cm mérettel. Nem teljesítené minden kívánságotokat, leginkább ez a le szrom és törődők vele fajta. Vicces lenne, rendszeres szex lenne köztettek.


B: Mindent meg venne nektek, amire csak vágytok. 90-100ezer forintos tv-t. Ruhát, cipőt venne nektek, ékszereket. Lakbéreteket is ő fizetné, egyszóval mindent a buszotokat mindent. Elvinne wellness hétvégére stb... Inkább papucsféle, gyenge akaratú.

Minden kívánságotokat lesné.


Melyikkel lennétek inkább kapcsolatba? Ha mind a kettőt egyformán szeretnétek és szeretne.



2016. jan. 26. 17:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kort is írhatok, és hogy miért pont őt választanátok.
2016. jan. 26. 17:48
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
A nők az elsővel lennének, a lotyók a másodikkal.
2016. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Amelyikkel jobban érezném magam, akivel egy hullámhosszon lennék. Az első szimpatikusabb, egy határozott, vicces, jólelkű férfi szerintem vonzóbb, mint egy gyenge akaratú.
2016. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám,amit a barátnöd
2016. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő a B-vel összejön, az A-val pedig dugatja magát közben.
2016. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5. Na ebben kicsit egyetértek veled. Nem minden nő ilyen. Ne értsetek félre, nincs nekem bajom a nőkkel, nincs bennem nő iránt gyülölet. Párkapcsolatok terén sincs semmi gondom. De van egy nő, akinek a párja a B-re igaz. Nos én az A vagyok. De sokszor csalja a párját velem.
2016. jan. 26. 18:32
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Egyiket sem. Még az első jó fej lehetne, de leszarós, nem törődöm, mint írod. Nekem nem kell mindent kívánságomat teljesíteni, de azért le ne szarjon már a kedves. Én sem szarom le azt, akit szeretek.


A másik meg alaphangon felejtős. Ember kell társnak, nem pincsikutya. Ráadásul a francnak nem hiányozna, ha a látszólag gyenge akaratával meg akarna vásárolni. Ez nem biztos, de lehet, hogy elég lenne egy nagyobb konfliktus és máris kibújna a szög a zsákból.


Ja, azt csak úgy lábjegyzetben, hogy szerintem a nagy szerszám nem vonja maga után feltétlen azt, hogy a tulajdonosa jó az ágyban. De tételezzük fel, hogy a példádban szereplő az. :)

2016. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Megelőztek, én sem választanám egyiket sem, és az indokaim is ugyanazok, mint a 7. válaszolónak. Az nem érdekel, mennyi ajándékot vesz, vesz-e egyáltalán, de hogy lecarós típus, az biztos, hogy nálam nagy hátrány. Nem kell papucsnak lenni, de nem is nemtörődömnek. Plusz azért ez a fillérre pontosan számoljuk el a költségeinket felesben hozzáállás is kicsit visszataszító nekem. Nincs sok pénzem, de ami van, abból szívesen adok a páromnak.


A B verzió meg hát, tudjuk, hogy nem egy jó fogás. Ő a határozottságát anyagi javakkal próbálja pótolni, nem a személyével, hanem a pénzével tartja maga mellett az embert. Ezt kb akkor tudnám elképzelni, ha csóró egyetemistaként összeszednék egy jó állapotban lévő 50es pasast, aki elégedetlen a házasságában, és ezért engem pénzel, hogy párszor lecumizzam. Ezt nem nevezném kapcsolatnak, az is biztos.


A párom olyan, hogy megvan a 22 centi és rendszeres a szex, nem papucs, de azért odafigyel rám, nem fillérezgetünk, van, hogy elhív vacsorázni vagy valami, a háztartásba nem fáj neki kifizetni a közös dolgokat, mert ez neki is öröm, nem csak nekem. Viszont nem vesz nekem telefont meg ruhát meg cipőt, a fene se vágyik arra, hogy ilyen szinten kitartson. Szerintem ez az ideális :)


Nem véletlen, hogy a felsoroltak közül egyikkel ezt, másikkal azt csinálja a nőismerősöd. Mindkettőtökből hiányzik valami, ami miatt nem teljes vele a kapcsolat.

2016. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ennyiből inkább egyiket sem választanám.


A:

Makacs - nem pozitív tulajdonság. Sok vita lehet belőle.

Nagy szerszám - nézd, én kicsi vagyok, nem biztos, hogy egy ekkora szerszámmal jó lenne a szex, azért ha esetleg pont emiatt válik fájdalmassá az aktus, az nem élvezetes.

A le*rom és nem törődök vele fajta - megint csak negatív tulajdonság, az ilyen ember általában nem csak a partneréhez áll így hozzá, hanem minden máshoz is.


B:

90-100ezer forintos tv... stb. - nem szeretem a pazarlást, amit meg akarok vásárolni, annak mindig nézem az ár-érték arányát, minden költségével együtt.

Lakbéreteket is ő fizetné, egyszóval mindent a buszotokat mindent - nem akarok senkinek az eltartottja lenni, ha az nem indokolt (indokolt esetek: időszakosan GYES, diákévek - de azon már túl vagyok -, olyan sérülés, rokkantság, bénultság, betegség, amivel orvos nem engedné, hogy dolgozzak).

papucsféle, gyenge akaratú - nem tudok tisztelni egy ilyen embert, sem férfit sem nőt semmilyen kapcsolati vonatkozásban.

2016. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Egy nemtörődöm férfival nem tudnék huzamosabb ideig együtt lenni, bármilyen jó is az ágyban (nincs hatalmas libidóm, szóval ez nem akkora plusz).

Igazán papuccsal még nem találkoztam, így azt nem tudom. Egyrészt nem férfias az ilyen jellegű viselkedés, másrészt viszont én elég határozott elképzelésekkel bírok a világról, és szeretem ha minden úgy megy ahogy én akarom, tehát lehet hogy nekem pont tökéletes életem lenne egy ilyen férfi mellett (az meg hogy gazdag ráadásul hab a tortán). De tényleg nem tudom hogy működne-e egy ilyen kapcsolat hosszútávon.

2016. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!