Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Párommal közel másfél évet voltunk együtt és 4 hónapja szakítottunk. Neki volt egy kapcsolata eközben, nekem viszont nem, mert nem tudtam elszakadni tőle. Most felmerült, hogy újrakezdjük, viszont bár a szakítás óta ezt szerettem volna, most mégis úgy érzem, eltávolodtunk egymástól és még nincs teljesen túl azon a lányon, akivel együtt volt ebben a rövid időben. De persze lehet, hogy azért érzem ezt a távolságot, mert mégiscsak eltelt 4 hónap azóta. Ugyanakkor nem szeretnék pótlék lenni. Félek rákérdezni tőle, mert nem biztos, hogy egyrészt ő tisztában van-e vele, másrészt meg bevallaná-e. Mi tegyek?
2016. jan. 15. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

jól van #10, akkor te és akik "értenek hozzá" éljétek az életeteket boldogan egy internetes teszt alapján.

leírtam az én álláspontomat miért baromság négy nyomtatott nagybetű alapján dönteni ki lesz a párod.

2016. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Ezeket a teszteket honnan tudom letölteni? Különösen a Gottman-féle érdekelne."


Ez nem egy letoltheto teszt. Van 5 aspektusa a kapcsolatoknak ami menten, aki tanulta ki tudja ertekelni hogy jelenleg hogy all.

2016. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11, ha ennyit fogtal fel belole, akkor a te keszulekedben van a hiba
2016. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tűz és víz mit jelent?

Mekkora és milyen különbségek voltak ezek?

Értékrendbeli, szexuális?

Mekkora volt a szakadék?

2016. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

12# Akkor pszichológushoz kell fordulni a teszt kitöltésével kapcsolatban?


14# A tűz és víz azt jelenti, hogy bár voltak tulajdonságok, amik nagyon hasonlóak voltak, voltak olyanok is, ami nagyon különbözött. Pl.: hasonlóság: előbb-utóbb szerettünk volna gyereket, sokat beszéltünk erről. Mindketten igényeltük, hogy sok időt töltsünk együtt (volt olyan tapasztalatom, ahol ez nagyon másképp volt). Szerettünk kirándulni, strandra járni, hasonlóak voltak a hobbijaink is.

Különbségek: túl sokat mondott a kapcsolatunk intim részéről a barátainak, nekem ez már kellemetlen volt, ő jobban oldódik társaságban, bár ez az utóbbi időben már nem volt gond.

2016. jan. 15. 21:19
 16/17 anonim ***** válasza:

Te ezt szóvá tetted,hogy nem kellene kibeszélnie?

Számomra ez a tisztelet hiányát mutatja,ami nem szerencsés, ergo nem bízhatsz meg benne.

Hát, ha neked az nem gáz, hogy a haverokkal azon csámcsog hogyan dugott meg,lelked rajta.

Nem ritka az ilyen,de egy szerelmes férfi nem nagyon csinál ilyet szerintem.

Végül emiatt szakítottatok?

2016. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, többnyire ez is közrejátszott
2016. jan. 15. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!