Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Párommal közel másfél évet voltunk együtt és 4 hónapja szakítottunk. Neki volt egy kapcsolata eközben, nekem viszont nem, mert nem tudtam elszakadni tőle. Most felmerült, hogy újrakezdjük, viszont bár a szakítás óta ezt szerettem volna, most mégis úgy érzem, eltávolodtunk egymástól és még nincs teljesen túl azon a lányon, akivel együtt volt ebben a rövid időben. De persze lehet, hogy azért érzem ezt a távolságot, mert mégiscsak eltelt 4 hónap azóta. Ugyanakkor nem szeretnék pótlék lenni. Félek rákérdezni tőle, mert nem biztos, hogy egyrészt ő tisztában van-e vele, másrészt meg bevallaná-e. Mi tegyek?
2016. jan. 15. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért vesztetek össze?

Miért szakítottatok korábban?

Ő miért szakított a legutóbbi exével?

Igen,nagy az esélye, csak valamiféle pótlék leszel.

A kérdéseim arra vonatkoznak, hogy kicsit jobban belelássak a közös történetetekbe,illetve megismerjem az embert,akinek újabb esélyt akarsz adni.

Kapásból azt mondanám felejtsd el,de nézzünk a dolgok mögé...

2016. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azért szakítottunk, mert tűz és víz voltunk, és már nagyon nem tudtuk kezelni a kapcsolatot, de nagyon kötődtünk egymáshoz

Az exe nagyon hideg volt a kapcsolatukban, nem kapott tőle szeretetet és közelséget. Bár elvileg szerette a lány, de ezt sokszor nagyon taszító módon mutatta ki.

Most újonnal azért merült fel az újrakezdés, mert azóta eltelt valamennyi idő, és mindketten változtunk egy kicsit

2016. jan. 15. 19:36
 3/17 anonim ***** válasza:

Te megvaltoztal annyir hogy mar mukodne a kapcsolat? Vagy o megvaltozott annyira?


Akarni nem eleg, ha annyira nem illettetek ossze mint a tuz meg a viz.

2016. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

itt nem évekről beszélünk, hanem csak pár hónapról.

szóval csak hiszitek, hogy változáson estetek keresztül, az igazság pedig az, hogy minden maradt a régi.

hidd el tudom, voltam már hasonló kapcsolatban, és ez a "próbáljuk meg újra" dolog 50-50 hogy sikerülni fog e.

ami egyszer szar volt, az szar is marad.

elsősorban azt kell megbeszélni, hogy a szart mennyire tudjátok tolerálni.

férfiként mondom hogy a helyedben jegelném a témát, gondolom most rájött hogy ott nem kapta meg amit akart (a másik lánynál) aztán gyorsan vissza menne hozzád, hisz itt már a jól megszokott vagy inkább "összeszokott" kapcsolat várja.

no meg nem utolsó sorban könnyen kapható pinát is talál nálad.

tudom nyers a fogalmazás, de hidd el hogy nagyrészt így van.

2016. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy már megváltoztam annyira, hogy másképp működjön. De ehhez ugye az is kell, hogy ő is. Azt meg nem tudom, mert még nem régóta beszélünk egymással olyan gyakran.
2016. jan. 15. 19:58
 6/17 A kérdező kommentje:
4# Én magamon is érzem, hogy sokat változtam, mert nagyon átrendeződött bennem minden. Inkább a viszonyulásom változott meg, ami miatt úgy érzem a részemről ennek most lehetne más kimenetele is
2016. jan. 15. 20:04
 7/17 anonim ***** válasza:

Csinaljatok MBTI tesztet mindketten, az eredmenyekbol kiderul hogy mennyire illetek ossze.


Vagy Gottman fele tesztet, az eleg pontos.

2016. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezeket a teszteket honnan tudom letölteni? Különösen a Gottman-féle érdekelne.
2016. jan. 15. 20:20
 9/17 anonim ***** válasza:

és szerinted az exed is ugyan így érez mint te?

mert a szavaidból azt veszem ki, hogy itt mindenki írhat bármit is, te már döntöttél.

az mbti teszt meg nettó baromság, anno én is megcsináltam a barátnőmmel, tök ellentétek voltunk a teszt szerint, a végeredményben az jött ki hogy jobb ha kerüljük egymást párkapcsolat szempontjából.

ettől függetlenül 3 évig voltunk együtt harmóniában, és még a mai napig együtt lennénk ha nem halt volna meg autó balesetben.

2016. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"az mbti teszt meg nettó baromság"

Akik tenylegesen ertenek hozza, nem osztjak a velemenyedet.

2016. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!