Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezen ti is megharagudtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezen ti is megharagudtatok volna?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg vagyok, köhögök, és nagyon fáj a torkom. Nyelni is alig tudok, hangom szinte nincs is. Holnap megyek orvoshoz.

Barátom azt kérte, hogy orálisan elégítsem ki őt, de én mondtam, hogy most nem tudom, hisz látja milyen rosszul vagyok. És ezen úgy fölhúzta magát, hogy el is viharzott itthonról, azt se mondta meg hova megy. Mert szerinte én nem is akartam leszpni őt, mert ha annyira akarta volna, így is megtettem volna. És ez azért elég rosszul esett tőle.

Szerintetek igaza van, tényleg megtehettem volna neki?


2015. dec. 27. 17:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy érzéketlen, önző tahó. Technikailag megtehetted volna, de betegen az embernek kb. a létezés is nehéz, ilyenkor a szagokra is érzékenyebb, könnyebben fárad, nehezebben mozog, ráadásul úgy sz..atna, hogy fáj a torkod... szóval teljesen érthető, hogy ezt most visszautasítottad.
2015. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szépen kibilincseled az ágyhoz, véresre harapod a farkát, lekeversz neki egy jó nagyot, verbálisan szétalázod, aztán leköpöd és otthagyod :D
2015. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy egyáltalán minek engedted, hogy visszakönyörögje magát, miután megcsalt?? Ha előbb nem is, de én már ott dobtam volna örökre az tuti.

Azt szabad kérdeznem, hogy a nagy elviharzása óta haza ért már? Tudod már, hogy hova ment? (bár szerintem erre mind sejtjük a választ..)

2015. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, nem értem, egyes emberek hogy lehetnek ennyire buták, hogy hagyják magukat így megalázni...Ne haragudj, de nem érzed, nem érzékeled, hogy ez a legmagasabb szintű emberi aljasság, amit ez a patkány csinál??? Mekkora s_ggfejnek kell ehhez lenni...
2015. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, döntöttem szakítok vele. Igen, azóta hazajött már, kb. olyan hajnali kettő körül állított haza, azt mondta haveroknál volt, de szerintem hazudik. Ma délelőtt pedig megint elment, és kérdeztem most hova megy, azt mondta a szüleihez, mert az apjának kell segíteni valamit. És akkor mondtam, hogy oké, megyek én is, de azt mondta, hogy ne, inkább maradjak itthon ilyen betegen, nem akarja, hogy megfertőzzem az anyukáját. Hát, nekem már itt gyanús volt, és akkor egy bő fél óra múlva fölhívtam a szüleit, hogy megérkezett-e már a kedves fiúk, de ők azt mondták, hogy arról se tudtak, hogy megy. Úgyhogy itt telt be a pohár, összepakoltam a cuccait, úgyhogy ha majd hazaér várja egy kis meglepetés...Ezek után már arra is gondoltam, hogy lehet nem is a haverjaival volt, mikor azt mondta elmennek sörözni. Vagy nem is kellett annyiszor túlóráznia. Sőt, lehet nem is volt semmilyen Budapesti munka, ami miatt a hétvégére el kellett mennie itthonról. Nem is értem miért tűrtem el neki, amiket művelt velem, meg ahogy sokszor bánt velem. Na mindegy, nem akarlak untatni titeket, csak jó volt most kiírni ez magamból. Köszönöm a válaszokat mégegyszer, csak megerősítenek abban, hogy jól döntöttem. Puszi mindenkinek! :)
2015. dec. 28. 17:28
 26/29 anonim ***** válasza:

Várjuk a "kedves" reakcióját is!!! Légy szíves,majd írd le,hogy reagált!

És gratula a bátorságodhoz!!!

2015. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Gratulálok ehhez a bátor döntéshez és kívánom hogy a következő barátod nagyon szeressen és megbecsüljön!!! :)

Írd meg a reakcióját, kíváncsiak vagyunk! :)

2015. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Hát hazajött olyan 7 óra felé, és kérdezte, hogy most mi ez, én meg mondtam, hogy tudom, hogy nem a szüleinél volt, és hogy biztos megcsal, meg elegem van a folytonos megaláztatásaiból, és én ezt már nem akarom folytatni. És akkor először jött a bocsánatkéréseivel, meg hogy meg tudja magyarázni, meg tudom hogy csak engem szeret, stb... Aztán mikor látta, hogy ez nem használ, na akkor dühödött be. Elkezdett ordibálni, elmondott minden krvának, hogy csak a szexre voltam jó, már amikor egyáltalán jó volt velem, és hogy igen, megcsalt, mert azok a lányok legalább ki tudták elégíteni, meg hogy reméli nála jobbat úgyse fogok találni, csapkodott, meg fölrúgta a bőröndöket, meg a cipőket meg ami az útjában volt. Komolyan egy percig azt hittem, hogy nekem fog jönni, bár még soha nem ütött meg. Én meg a kiabálásba nem szálltam be, erőm se volt hozzá, meg hangom se nagyon volt, és kérdezte, hogy nincs semmi mondanivalóm, és akkor mondtam, hogy szerdán nem leszek itthon, vigye el a többi cuccát is, amit még akar. És erre meg azt mondta, hogy most el megy, de ne higgyem, hogy ennyivel végeztük. Aztán jól bevágta az ajtót.
2015. dec. 29. 10:32
 29/29 anonim ***** válasza:
Én a helyedben zárat cseréltetnék, és a maradék cuccait meg elküldeném neki. Milyen egy beteg állat, sajnállak :S
2015. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!