Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezen ti is megharagudtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezen ti is megharagudtatok volna?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg vagyok, köhögök, és nagyon fáj a torkom. Nyelni is alig tudok, hangom szinte nincs is. Holnap megyek orvoshoz.

Barátom azt kérte, hogy orálisan elégítsem ki őt, de én mondtam, hogy most nem tudom, hisz látja milyen rosszul vagyok. És ezen úgy fölhúzta magát, hogy el is viharzott itthonról, azt se mondta meg hova megy. Mert szerinte én nem is akartam leszpni őt, mert ha annyira akarta volna, így is megtettem volna. És ez azért elég rosszul esett tőle.

Szerintetek igaza van, tényleg megtehettem volna neki?


2015. dec. 27. 17:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van kérdező.
2015. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha így reagálna nekem egy pasi, akkor én rúgnám ki. Önző dög a "párod" tudsz róla?
2015. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
19%

Én meg csak azt fűzöm hozzá, akik azt mondják hogy rúgd ki őt, hát elég limitált problémamegoldó képességgel áldotta meg őket az úr. Biztos nekik perfekt a kapcsolatuk, minden tekintetben hibátlanok. Kérdező én nem hiszem hogy ilyen emberek véleményére kellene adnod. Tele vannak ezek itt keserűséggel és tövisekkel, azt hiszik ők mindent tudnak, mindent tapasztaltak, ők maguk az alfa és omega együttvéve.


Mondjuk ezek alapján akkor rám se hallgass.

2015. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
"Barátom azt kérte, hogy orálisan elégítsem ki őt, de én mondtam, hogy most nem tudom, hisz látja milyen rosszul vagyok. És ezen úgy fölhúzta magát, hogy el is viharzott itthonról" - Nem tudom, hogy erre a viselkedésre ki az, aki azt gondolná, hogy ez egy normális párkapcsolat, és a pasinak nem csak szexre kell a nő...
2015. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Hát igazából már én is jó ideje gondolkodom rajta, hogy szakítok vele, sőt egyszer pár hónapja majdnem meg is tettem, mert egy bulin megcsalt valami lánnyal. De azt mondta, hogy nagyon megbánta, és hogy csak a pia miatt tette, de engem szeret, és hogy soha többet nem fog előfordulni.
2015. dec. 27. 17:45
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki szeret, az nem beszél veled így, ha beteg vagy és nem vagy jól...
2015. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Van pár tahó az ismerőseim között, de a barátod így ismeretlenül is a képzeletbeli tahósági dobogó közelében van. :D


29F

2015. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Missi_Key ***** válasza:
47%

meg akart halni :DD


azért ha az a torokbaci/vírus feljut a kukijába....

tuti így akart öngyilkos lenni,és te nem segítettél neki :P

2015. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
#18 - Ülj vissza a biológia tankönyv fölé, kedves "Missi". Tudom utáljátok amikor valaki szünidőben ezt mondja, de érdemes lenne. :)
2015. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Egyszer volt hasonlóan önző pasim,nem is tartott pár hónapnál tovább a dolog,nem,hogy 2 évig.Mondjuk akkor fiatalabb is voltam,mint te most.Hogy bírsz együtt lenni ennyi ideig ennyi idősen ilyen önző döggel?Már bocsánat!


22/N

2015. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!