Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezen ti is megharagudtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezen ti is megharagudtatok volna?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg vagyok, köhögök, és nagyon fáj a torkom. Nyelni is alig tudok, hangom szinte nincs is. Holnap megyek orvoshoz.

Barátom azt kérte, hogy orálisan elégítsem ki őt, de én mondtam, hogy most nem tudom, hisz látja milyen rosszul vagyok. És ezen úgy fölhúzta magát, hogy el is viharzott itthonról, azt se mondta meg hova megy. Mert szerinte én nem is akartam leszpni őt, mert ha annyira akarta volna, így is megtettem volna. És ez azért elég rosszul esett tőle.

Szerintetek igaza van, tényleg megtehettem volna neki?


2015. dec. 27. 17:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igaza, lehetnek kivételek.
2015. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Amikor nem vagy beteg, akkor szoktatok orálozni?
2015. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
37%
Mi gyerekesség ez tőle. Én nem cirkuszoltam volna ezen, majd ha helyrejöttél volna, mehetett volna a cumi. Mondjuk az is igaz, hogy a kezed nem fáj, nem beteg, azzal leápolhattad volna. :)
2015. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még együtt ezzel az önző féreggel? Szeretsz lábtörlő lenni?
2015. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen igaza. Önzõ féreg a pasi...
2015. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem. Egy gyökér a barátod.
2015. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igaza. Nem is érdekli, hogy neked milyen szar lett volna így csinálni. Elég nagy bunkóság.
2015. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Mi a jó a nőknek abban ha csak szexre használják őket?

A barátod csak erre tart szóval mivel nem csináltad igy elment máshoz...

Igazi bunkó gyökér!

Inkább azt kérdezd meg magadtól hogy mikor dobod ki?

2015. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt, de már előtte is ismertük egymást. Ő 25 éves, én 20. Persze, hogy szoktunk, ő nagyon szereti.


3-as, te voltál már igazán beteg? Mikor még kikelni is alig tudsz az ágyból? Akkor szerintem neked se nagyon lenne kedved a párodhoz, se kézzel se szájjal, se semmivel...

2015. dec. 27. 17:25
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én közölném vele, hogy többet nem is kell vissza jönnie. Mehet oda ahol volt!


Ritka nagy gyökér!

2015. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!