Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a képsorozatról?

Figyelt kérdés

[link]


Na, és erről a mondatról?


"Persze legtöbbször az azonos “szinten” levő emberek egymásra találnak."



2015. dec. 26. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valahogy a fordítottjáról sokkal kevesebb szó van,amikor a csaj a csúnyább,pasi a jobb képű.Mondjuk az általam említett példában inkább az játszik közre a legtöbbször,hogy a pasas annyira rossz természetű,hogy normális kinézetű nőnek akkor se kell,ha a szerszáma aranyból van.Vagy nagyon önbizalom hiányos a jobbképű fél és azt hiszi,csak a csúnya nőknél van esélye.
2015. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam a képsorozat történetéről, de az utolsó képből nekem is egy ilyen "etető" típusnak tűnik a csaj, mert már hallottam erről a szexuális perverzióról... hogy az izgatja fel, hogy a párját tömheti kajával.


Amúgy sztem az esetek többségében sztem igaz a kiemelt mondat, hasonló a hasonlóval. Ez az ideális sztem. Aztán más kérdés, hogy vannak olyanok, akik messze (akármennyire csúnyán hangzik) objektíven a kategóriájukon felüli emberekről álmodoznak, és nem értik, ez miért nem működik. Szerencsés esetben meg érzéseket kezdenek táplálni egy velük kb. hasonló szinten levő ember iránt.

(pl. én sem vagyok egy kifejezetten húdeszép nő, sőt.. a párom számomra a legszebb férfi a világon, de azt is tudom, hogy a mai médiaideálnak nem felel meg).

2015. dec. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Félve nyitottam meg, mert azt hittem, megint megkapom, hogy botsáska vagyok és hízzak meg.... De a képeket látva megnyugodtam, sőt jó látni hogy nem csak a kövér nőket ajnározzák. Szerintem aranyosak, noha én nem tudnék ilyen testalkatú pasival lenni, de nem ítélem el, sőt:)
2015. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ma már ha egy rusnya nő van szép pasival, az a normális, ha egy pasinak szép nő kell, már fellógatják képzeletben a rondák. De sajnos egyre többen választják a rosszat, pedig nem hiába rossz:)
2015. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!