Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a képsorozatról? (link alant)

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 12. 16:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Mostanában egyre gyakrabban vágyódom el a nagyváros iszapszerűen körbeölelő rossz rezgéseiből és természetellenességből. De ilyen házam persze szinte sosem lesz.
2013. dec. 12. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyönyörű helyek, szívesen laknék mindenhol.

Főleg a 2-3-5-9-11-18 képeken lévőkben.

2013. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szép képek, én is az utóbbi egy-két évben hihetetlenül vágyom a természet közelségére, én szerencsére kertvárosban élek, közel az erdő, mező. :) De a fővárosi nyüzsgésére is szükségem van néha, tehát én a változatosságra szavazok! :)
2013. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én is. Manapság hol lehet ilyen házat venni, vagy építeni, ahol nem törnek be? Szerintem minden ház veszélyeztetett ami egy kicsit is modernebb az átlagnál magyarországon :(
2013. dec. 12. 17:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként a kertváros nem elég, Jó lenne az erdő, természet közelsége, vagy nagy dzsungelszerű kert nagy fákkal.
2013. dec. 12. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb kép túl idealisztikus, ezért csak egy tetszik igazán: a tenger éjszaka.
2013. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó :) Az nem a tenger, hanem a Balaton :)) A badacsony mögötti kis hegyről.
2013. dec. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!