Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti tényleg nem tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti tényleg nem tudnátok elviselni egy ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

Például, hogy a hűtőszekrényben külön van pakolva minden. Fölül a tejtermékek, alatta a szalámik, húsok, az alatt a főtt kaja, legalul pedig a tartósabb, ritkábban használt élelmiszerek (tej, tojás). És el is várná tőletek a barátnőtök, hogy így pakoljatok be. Ez nagyon zavaró lenne nektek?

Mikor nővérem nálam volt pár napig, és elmondtam neki, hogy minek hol a helye a hűtőszekrényben, azt mondta, hogy hát nem csoda hogy még nem volt barátom....


L/19


2015. dec. 26. 14:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát...például a cipővel semmilyen körülmények között nem megyek be a szobába, azt az előszobában le kell tenni. Sőt, van külön egy kinti papucs (konyha, fürdő), amit mielőtt bemegyek a szobába leveszek, és van külön egy szobai papucsom. És természetesen enni sem eszek a szobában, csak a konyhában.

Vagy ami még a hűtőhöz kapcsolódik, a joghurtot, kefirt is mindig dátum szerint rakom sorba, hogy melyik jár le előbb, és sorba eszem meg őket. Most hirtelen ezek jutottak eszembe, nem tudom hogy ezek kinek mennyire szokatlanok.

2015. dec. 26. 16:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Én amióta 5éve árufeltöltő voltam a Tescoban azóta nem vagyok hajlandó sorba rakni serhol semmit a hűtőben :D
2015. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát amíg az én hűtőmben és lakásomban nem akarna rendezkedni, addig okés. Összejárós barátnőnek jó. Viszont egy ilyen csaj az összeköltözést követően sem áll le és akkor is jönne a baromságaival, hogy mit hova tehetek le. Kösz de nem, összeköltözős kapcsolat kizárva. Tipikus házisárkány lesz belőled.
2015. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, a #11-es kommented alapján veled valami nagyon nincs rendben. :D Meneküljetek! :D
2015. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha szeretem a csajt a kedveert ez szerintem belefer.Ha oneki ez fontos hogy a hutoben rend legyen akkor megteszem.Persze ha olyan a csaj!
2015. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!