Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok voltatok ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akivel elkezdödött 1 kapcsolat. 20 év körüli. A helyzet az hogy ahogy az ember megismeri többet tud megróla és megérti. De amikor megtudtam azt hogy öngyilkos akart leni még mielőtt ismerhetet volna. Elégé rosszul érintett, testileg felépült, de néha vagdósa magát és mély pilanatai is vannak. pszichológus jár de bennem is megbízzik és olyan dolgokat is tudok amiket a pszichológusa nem. Én nem félek ettől és nem ijeszt meg, nem is hagyom őt cserbe, mert rajtam kívül 1-2 embere számíthatt. De a világnézetétt nem ismerem és nem igen tudom azt hogy hogyis segítsek vagy mit érezhett. Minden percbe nem lehetek vele. Aki volt hasonló ponto az kérem hogy írjon rám és remélem beszélhetünk privátba is...
2015. dec. 10. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem fog segíteni, ha nem mond el neki mindent. Nem várhat mindig mástól megoldást, neki is tenni kell a javulás érdekében.
2015. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!