Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen az élet? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen az élet? Az itteni fórumot olvasgatva ilyennek tűnik.

Figyelt kérdés

Vannak az átlagos férfiak, ők szenvedhetnek a húszas éveikben, mert nem jön össze nekik a párkapcsolat (vagy csak néha). Vannak az átlagos nők, akik csak szexkapcsolatra kellenek az átlagosnál jobb férfiaknak. Aztán harminc felett az átlagos nők elkezdik észrevenni az átlagos férfiakat, akik aztán örülhetnek, hogy végre van valakijük, vagy megkeseredve elutasítják a nőket.


A fórumot olvasgatva ez a kép rajzolódik ki előttem. Ez tényleg így van? Nem tudom, mi lehet a valóság, mert soha nem szoktam kezdeményezni nőknél. Lehet, hogy jobb lenne kimenni a valóságba, és saját tapasztalatokat szerezni? :D



2015. dec. 6. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, az ismerőseim 90%-a húszas éveiben (átlagos férfiak és nők) egymásra találtak, összeházasodtak és most nevelik a gyerekeiket. Nem gyakoriznak, vagy ha igen, nem ebben a témakörben.
2015. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet, hogy jobb lenne kimenni a valóságba, és saját tapasztalatokat szerezni?"


Semmiképpen sem, sokkal megbízhatóbb információkat szerezhetsz itt a gyakorin, mint az úgynevezett "valóságban".

2016. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Ennek pszichológiai okai vannak. A magyar társadalomra eléggé jellemző a társfüggőséggel kapcsolatos dolgok, az érzelmi intelligencia hiányosságai, önismeret hiánya, stb... emiatt pedig teljesen ellentétét tudják csinálni, mint amire valójában szükségük van, kompenzálnak, ott keresik az önbizalmukat, ahol nincs (belülről fakadna, de általában másból akarnak nyerni, társadalomnak való megfelelési kényszerből)

2016. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az élet azért ennyire nem egyszerű és egysíkú..

Nyilván sok esetben igaz amit írsz, de nem feltétlen kell ilyen negatívan egyhangúan alakulnia a dolgoknak. Az mondjuk kétségtelen, hogy a húszas éveikben a nők sokkal kelendőbbek mint a férfiak, ennek számtalan oka van; szépek,fiatalok, az idősebb csávók szívesen választják őket. A férfiak elsősorban a jó külsőt keresik a nőkben és ez a 20on éves lányokban általában megvan, míg a nők leginkább a céltudatosságot, önállóságot, egzisztenciát keresik a férfiakban, akik 20on évesen ezt aligha tudják nekik megadni. Na de azért ennyire nem vészes a helyzet, mert nem minden ember olyan felszínes, hogy csak ilyen szempontok alapján válasszon párt. Az magasabb érzelmi intelligenciával rendelkező egyének képesek a dolgok mögé látni, és észrevenni a valódi értékeket, s ha két ilyen fiatal egymásra talál, abból akár igaz szerelem is lehet.

2016. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.


A játszmázásokat kifelejtettem. szörnyű, hogy mennyire nem tudnak kommunikálni az emberek :/ Pl egy vitát végighallgatni, úgy hogy a két fél végig elbeszélnek egymás mellett azon küzdve, hogy ők a nagyobb áldozat a szituációban, ahelyett hogy megoldást keresnének... teljesen katasztrófa!

2016. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!