Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen az élet? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen az élet? Az itteni fórumot olvasgatva ilyennek tűnik.

Figyelt kérdés

Vannak az átlagos férfiak, ők szenvedhetnek a húszas éveikben, mert nem jön össze nekik a párkapcsolat (vagy csak néha). Vannak az átlagos nők, akik csak szexkapcsolatra kellenek az átlagosnál jobb férfiaknak. Aztán harminc felett az átlagos nők elkezdik észrevenni az átlagos férfiakat, akik aztán örülhetnek, hogy végre van valakijük, vagy megkeseredve elutasítják a nőket.


A fórumot olvasgatva ez a kép rajzolódik ki előttem. Ez tényleg így van? Nem tudom, mi lehet a valóság, mert soha nem szoktam kezdeményezni nőknél. Lehet, hogy jobb lenne kimenni a valóságba, és saját tapasztalatokat szerezni? :D



2015. dec. 6. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

a párkapcsolat olyan mint a pénz.

vagy beleszületsz a jóba: gazdag családba(pénz)/jó külsővel(kapcsolat)

vagy a rossz oldalt választod és úgy jön össze a tuti: bűnözés(pénz), rosszfiúskodás(kapcsolat)

2015. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de nagyon sajnálom azokat, akik ennyire függnek más emberektől, megy űgy összességében a párválasztástól.
2015. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
A francokat ilyen :D Alapszabály, hogy ne a gyakorikérdések alapján ítéld meg a világot.
2015. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Igen,ilyen.A "való" világba is ezt tapasztalom....
2015. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

De ha ezt itt kérdezed meg, ahonnan leszűrted, akkor csak megerősítést kaphatsz, nem?


A valóságban dehogy van így. Az van, hogy akik itt írnak egy kis részét képviselik a társadalomnak, ráadásul a megkeseredett része ennek a csoportnak szerintem aránytalanul "hangos".

Maga ez a megkeseredett hozzáállás is érdekes, de ne hagyd, hogy eltereljem a kérdésedet. :)

2015. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Főképp nem ezt tapasztalom a való világban. Mondom ezt úgy, hogy már jócskán 30 feletti vagyok, tehát megéltem mindkét korszakot.

De persze vannak ilyen esetek is.

Viszont ismerek sok olyan átlagos, sőt talán még átlag alattinak mondható férfit is, akiknek fiatal koruk óta több kapcsolatuk is volt, meg sok harmincas nőt, akik jóval átlag feletti férfit választottak.


A való élet ennél a vázlatnál sokkal változatosabb.

2015. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Pontosan így van sajnos... :/ ez a mai felszínes világ... :/

24/F

2015. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Velem mindenki komoly kapcsolatot szeretne,pedig nekem csak szex kellene... ez nem illik ebbe a képbe :D


N/22

2015. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mikeXxX ***** válasza:
Ha nem mész ki a való világba ne csodálkozz , hogy nem mennek a nők sajnos az első lépést mindig neked kell megtenni ! VÁTOZTASS !!!
2015. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az első mondatod helytálló, de a többiben nem vagyok ennyire biztos.
2015. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!