Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy az élet párkapcsolat, intimitás nélkül is lehet teljes?

Figyelt kérdés
Talán lehet annak, aki nem vágyik rá. Aki viszont igen, akinek igénye van erre, annak hogy lehetne enélkül teljes az élete? Ha valaki vágyik valamire, és nincs meg neki, valamint nem is tudja, mit tehetne érte, annak nem teljes az élete, ennyire egyszerű. Miért kell ilyen hazugságokkal áltatni az embereket?
2015. szept. 7. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

van akinek teljes lehet az élete, van akinek nem.

mit kell túl kombinálni?

2015. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
53%
neked áltatás, másnak igazság. Nem értem a problémád.
2015. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem hazugság, ez egy objektív dolog. Az élet LEHET teljes párkapcsolat nélkül is. Természetesen most vágysz rá, tehát most úgy érzed, a boldogságod ettől függ. De hidd el, nagyon sok párkapcsolatban élő boldogtalan ember van ahogyan boldog egyedülálló is. Minél több önismeretre teszel szert annál boldogabb leszel egyedül is. És egy boldog, kiegyensúlyozott ember bevonzza az életébe egy boldog kapcsolat lehetőségét.
2015. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy te nem tudsz nelkule meglenni, az nem jelenti azt, hogy mas sem, vagy, hogy hazugsag.


Teljesen egyenfuggo, rengetegen jol erzik maguk parkapcsolat nelkul, akkor is, ha alapvetoen megvan bennuk az igeny ra. En azt az elvet vallom, hogy sokkal inkabb egyedul, mint rossz kapcsolatban. Nem csak a parkapcsolat okozhat az embernek oromet az eletben. Evekig voltam egyedul, megsem ereztem magam kevesebbnek vagy szarul tole.

2015. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Én teljesen jól megvagyok nélküle. Őszintén? Soha nem éreztem még magamat erősebbnek és önállóbbnak, mint az utóbbi időben. Egy éve szakítottunk az exemmel, de úgy érzem, csak mostanra hevertem ki teljesen a sebeket, szóval most jó darabig nem akarok senkit az életembe.


Foglald le magadat mással, járj el a barátaiddal, sportolj, dolgozz keményen, és akkor nem lesz annyi időd agyalni ezen.


19/L

2015. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Te életed nem az, az enyém meg az! Ennyi. Nem vagyunk egyformák!
2015. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 3 nagyon jól leírta!

Az életet nem a párkapcsolat teszi teljessé, mert ha te magad nem vagy teljes, akkor a párkapcsolat sem tesz boldoggá, hidd el! Sőt, akiknek problémájuk van önmagukkal, azok leginkább csak problémás kapcsolatokat vonzanak be.


Én egy hosszú, mérgező kapcsolat után úgy döntöttem, hogy egy ideig egyedül szeretnék lenni, és magamat építgetem, a saját életemre koncentrálok. Vágytam kapcsolatra, de nem tettem tőle függővé a boldogságomat. Éltem az életem, nem aggódtam, hogy jaj, nincs éppen senkim. És amikor már elértem azt a szintet, hogy magamban is élveztem az életet, akkor hopp, egyszer csak jött az a kapcsolat, amire mindig is vágytam.

2015. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!