Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom iszonyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom iszonyúan el van hízva?

Figyelt kérdés

Amióta összeköltöztünk, az első év után, folyamatosan elkezdett hízni. Azóta kb. 30 kg-t szedett fel, és tovább hízik. Nem csak esztétikailag, hanem egészségügyileg is nagyon zavar, főleg, hogy látom rajta, hogy egyre rosszabb az egészsége. Próbáltam már vele szépen, csúnyán, mindenhogyan beszélni, rengeteg hegyi beszédet tartottam róla, és egyszerűen nem változik semmi, sőt.. inkább még hízik is. Szörnyen zavar és nem tudom, már, hogy mihez kezdhetnék.

Van valaki, aki hasonló cipőben járt és változott valami? Vagy csak valami jó ötlet?

(Ja egyébként én vagyok a nő, ő a férfi)


2015. dec. 6. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Rálépett a kilók útjára?
2015. dec. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Akkor ne mindig egy fél disznót tálalj fel neki.
2015. dec. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pár hónapja, a munkahelyemen áthelyeztek máshová, így most egy fél évig még távkapcsolatban élünk. (csak a hétvégéket töltjük együtt) Tehát nem én főzök rá (csak hétvégén), hanem ő főz magának.
2015. dec. 6. 00:56
 4/10 anonim válasza:
Ha undorodsz tőle akkor dobd ki..
2015. dec. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem viselném el.. Mondjuk nem is hagytam volna, hogy ez az egész 30 kilóig jusson.


Szerelem ide vagy oda, engem nagyon kiábrándítana és ha nem tudok hozzá vonzódni, akkor az a kapcsolat vége.

Én adnék még egy utolsó esélyt..elmondanám neki, hogy egyrészt aggódom az egészségéért, és nem tetszik, hogy enyire igénytelen lett, már nem tudok vonzódni hozzá. Szeretném, hogy változzon, segítek is benne, de ha nem tesz semmit, akkor elhagyom.

2015. dec. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 Talán pont ez a baj. Sok neki a műanyag, bolti kaja, és nem mozog eleget. Szerintem ő sem akar hízni. Csak segítség kell neki, hegyi beszéd helyett.
2015. dec. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne adj neki ételt,kínozd,éheztesd
2015. dec. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fish1 ***** válasza:

Ha állandóan kajál, az már függőség. Ez azt jelzi, hogy az élete valamely területén kiüresedett, elégedetlen és ezt igyekszik kompenzálni a kajálással. Milyen lelki gondjai vannak?

Igazából ezen változtatni csak ő maga tud, ha akar egyáltalán. Ha benned emiatt kihalóban van a vonzalom, akkor beszéld ezt meg vele. Vagy tervezz be olyan programokat, ahol azért mozogni kell, már ha kapható erre.

2015. dec. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ritkan ugyan, de fiatal ferfiaknal is elofordulhat pl pajzsmirigy alulmukodes,ami nagy sulynovekedessel is jar. Egy teljes orvosi kivizsgalas nem artana. Ha mindenfele betegseget ki lehet zarni, akkor marad az eletmodvaltas, dieta, sport. Ha mindehhez lusta, vagy motivalatlan, teged pedig ez nagyon zavar,es ezerszeri atbeszeles sem segit, akkor szakits vele, mert baromi flusztralo tud lenni a tehetetlenseg erzese, hogy a masik le sem sz.rja az aggodalmadat,keresedet,erzeseidet.Persze azert az sem mindegy, hogy te mit tartasz szornyu kovernek. 160 cm magassaghoz, vagy 190-hez hizott ennyit? Mert nem mindegy.Meg az indulo suly sem mindegy.
2015. dec. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha van "felesleges" 56 ezer forintod havonta rendelj neki ilyen kaját: [link]

és kérd meg hogy lehetőleg csak ezt egye

2015. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!