Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó csajozós szöveg?

Figyelt kérdés

-Szia

-Szia

-Az a helyzet, hogy eltévedtem...

-"valami"

-Merre vezet az út a pinádba?


2015. dec. 2. 12:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A haverod mondta.... te meg elhitted. :D Egyre szánalmasabb vagy... Figyel csak lúzerkém, miért nem mész ki az utcára, és próbálod ki? :D
2015. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

Hány éves vagy kisfiam, 13? Ilyen béna szöveggel ritkán találkoztam, pedig kaptam már jópárat.

Elmondok neked egy titkot kisfiam...a nőket figyelmességgel, kedvességgel, érdeklődéssel tudod elcsábítani. Nőt meghódítani idő, nem egy mondat. Nem is tudom h te v a haverod a nagyobb lúzer kisfiam.

2015. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Definíció szerint lúzer, aki kizárólag nagyon szép, modell csajokat dug nap mint nap mást?

Ez pont a legsikeresebb férfi tulajdonsága, nem?

2015. dec. 2. 13:15
 14/24 anonim ***** válasza:
50%
Ne hidd el neki, hogy modell csajokat dug meg nap mint nap....:)))
2015. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
A modell lányok uborkás arcpakolással este kilenckor már ágyban vannak, egyedül!, hogy továbbra is alkalmazzák őket, nem pedig egy kitalált mesében főszereplőznek.
2015. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én inkább ezt mondanám:


Szia! Mondták már neked, hogy szép vagy?

Igen.

Hallod-e, jól átb asztak. :D

2015. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
inkább az a legsikeresebb, aki megmarad egyvalaki mellett. biztos valakinek a promiszkuitás is siker, de akkor én nem akarok sikeres lenni.
2015. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Te ritka kretén csóka lehetsz, már ne is haragudj! :D

Szánalmas kis farokverő akarsz lenni, vagy fel akarsz nőni végre...?

Az utóbbi esetben sürgősen felejtsd el az ilyen és ehhez hasonló baromságokat! Az egy mondatos csábítás, meg Casanova-történetek mind csak a képzelet szüleményei, valamilyen felvágós hülye gyerek kitalációja. Tudom, könnyű elhinni, hogy percek alatt meg lehet kapni egy álomnőt, de ez mind hülyeség értsd meg.

Hagyok időt... Majd ha megtörtént a megértés, akkor tovább léphetsz. :D

2015. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"állítólag több modell csajt dug meg ezzel mint bármelyik hollywoodi filmsztár".

Tudod mi a kulcsszó ebben az állításban? Az "állítólag". :D Magyarul modellcsajt csak a mesekönyvben látott, és rendszeresen a markát dugja.


Egyébként olyan prosztó szöveg, hogy majdnem felröhögtem rajta. Aki kiakad a válaszolók között, az tényleg komolyan vette a kérdést?

2015. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Megköszönném, hogy a kreténség új szintjét mutattad, és elküldenélek az édesanyád szoknyája mögé. Aki ennyire nem nőtt fel annak ott a helye.
2015. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!