Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó csajozós szöveg?

Figyelt kérdés

-Szia

-Szia

-Az a helyzet, hogy eltévedtem...

-"valami"

-Merre vezet az út a pinádba?


2015. dec. 2. 12:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Benedvesedtem... :$ ^^ 13/L
2015. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
ha pofonra hajtasz, akkor tökéletes.
2015. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
Ezért kár volt megszületned lúzerkancsó... amúgy egy ilyen kérdés és már vágnálak is orrba te nyomorult....
2015. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem fáradj át a tini kategóriába...
2015. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ugye ezt te sem gondoltad komolyan ??? :D:D:D:D Hát nem. Nagyon nem.
2015. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De ha egy jóképű, jó pasi mondaná ezt nektek élődben, NEM neten. Akkor sem? :D
2015. dec. 2. 12:48
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

"Latod ott azt a ket nagydarab kopasz sracot? Na, az o s-ggukon keresztul, ugyhogy hajra."


(Szanalmas szoveg amugy, nem tudom, hogy juthat eszedbe, hogy ez barkin mukodne.. kit erdekel, hogy jokepu-e a srac, ha ekkora tirpak)

2015. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha jóképű, akkor egy helyett két pofont kap. Mert neki aztán igazán nem lenne szüksége szánalmas csajozós dumákra, és ha mégis ilyesmit alkalmaz, komolyan kétségbe vonnám az értelmi épségét.
2015. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ezt most csak itt anonim, mondjátok, hogy gáz? Mert haverom mondta ezt a dumát, és állítólag több modell csajt dug meg ezzel mint bármelyik hollywoodi filmsztár..
2015. dec. 2. 12:54
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
állítólag :D biztos valami szimulátoron játszik, vagy be van gombázva és ezt haluzza
2015. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!