Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó csajozós szöveg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó csajozós szöveg?

Figyelt kérdés

Szia:)

Felmérést készítek prezentációra, miszerint hány gyönyörű lánnyal tudok 1 hét alatt beszélni. Sajnos nem tudom hogy fogom befejezni,mert valahogy most leragadtam itt nálad..


2013. ápr. 18. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen szöveg után tuti lefújnálak medveriasztóval.
2013. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem.
2013. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem rossz, bár nekem nem jönnek be az ilyen szövegek. ez elmegy :)
2013. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Átlátszó.

Inkább: Elhoztad Janitól a cuccokat?

Bambán néz rád. Majd mondja, hogy összekeversz valakivel.

Légy tökös és mondd, hogy nem keverlek, gyere velem 2 percre.

Megy, mondod neki, hogy állj meg: majd bemész a legközelebbi cukrászdába és kihozol neki 2 gombóc fagyit és magadnak. És innen már megy a röhögés :D

2013. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj van egy mondás ami nagyon is igaz. "Nem az számít hogy mit mondasz, hanem az hogy-hogyan mondott, mert lehet egy jó szöveget szarul mondani és lehet egy szar szöveget jól mondani" ez alatt azt kell érteni, hogy ha tetszik egy lány akkor menny oda és mondj valamit, mert veszíteni csak akkor fogsz, hogy nem mész oda, úgy is elsőnek azt fogják értékelni, hogy oda mentél.
2013. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az utolsóval az a baj,hogy tök idegen csávóval soha nem mennék el 2 perce még 20 métert sem!
2013. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A fellépésen van a hangsúly. Nyuszi vagy :D
2013. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon trééé :D Ez kb ugyanaz hogy:


"nagyon megütötted magad?

-?

- Mikor az égből közénk pottyantál

- Ooooh :$

- Mert az arcodat rendesen galyravágta -.-''

2013. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek: tré, hosszú, unalmas. A lányok 90 százaléka végig sem hallgatná, csak elrohanna melletted.
2013. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik jó vagy rossz csajozós szöveg. Az a lényeg, ki mondja és hogyan mondja. Ugyanazt a viccet is elő lehet adni szarul és humorosan.
2013. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!