Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Tetszik-e nektek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Tetszik-e nektek ha egy lány szeme "cicás"?

Figyelt kérdés

pl:

[link]

[link]


[link]


vagy inkább a nagy boci szemek jönnek be ?


2010. márc. 18. 00:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
tegyél fel a tiédről is , és megmondjuk..
2010. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
xd
2010. márc. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem boci. Meg cica. Meg bocica.
2010. márc. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Lányvagyok, de le merem fogadni h ez az amit a fiúk őszintén magasról leszrnak:D

A nők ezt túlspilázzák: a pasi az összhatást nézi, nem érdekli ha pici csillagok vannak szivecske alakzatban a körmödre festve, a lényeg hogy egybe jól nézz ki.

A másik, Jolie szemét ki is nyomhatod, az a nő akkoris szép lesz:D Az már más kérdés hogy neked hogy áll.

2010. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%

A cica szem vadító, a boci meg aranyos. Nem tudok dönteni, mindkettő jó :D


Woozie

2011. júl. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
jaja
2011. júl. 4. 02:29
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
Boci szem a jó,de ezzel a szemekkel születni kell,szóval tök mind1 melyik tetszik,mert változtatni rajtuk nem lehet.
2011. júl. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen. Az összkép a kisugárzás és az alkat ezek a lényegesek egy férfi számára általában. Mondjuk volt olyan csaj akinek kifejezetten a szeme nem tetszett. szóval lehet mégis.. kitudja :D ,de azért sok lenne csak a szemre fogni valakinek a nemtetszését.

19/F

2011. júl. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a kérdéssel az a baj hogy az általam ismert lányok kb. 90%-a esküszik rá, hogy neki igazi cicás szeme van. Pedig nem. Igazán cicás szeme kevésnek van. De azért elvárják, hogy ezt mond!

Viszont igazi bociszeme is csak kevésnek van, viszont náluk nincsen kihangsúlyozva. Így aztán nem kötelező állandóan dicsérni(ez nem azt jelenti, hogy nem dicsérem meg). Viszont adott esetben sokkal jobban bejön.

(bocs, ha rosszul fogalmazok, de hajnali 4-óra van Remélem érthető voltam)

Megj: természetesen a tényleg macskás lányokat nem akartam leszólni.

2011. júl. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%
én olyan jól ki tudom sminkelni cicásra:D:D:D
2011. júl. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!